EasyJet poleci z Krakowa do Hamburga

Autor tekstu: , Data publikacji:

Władze taniego przewoźnika z Wielkiej Brytanii – linii lotniczej easyJet podjęły decyzję o uruchomieniu nowego połączenie pomiędzy podkrakowskimi Balicami, a Hamburgiem. Realizacja rejsów rozpocznie się 4 listopada br.

Zarząd brytyjskiej spółki zdecydował o uruchomieniu z dniem 4 listopada br. nowych połączeń pomiędzy portem lotniczym w podkrakowskich Balicach a niemieckim miastem Hamburg. Nowy rejs realizowany będzie przez cały rok z częstotliwością trzech połączeń tygodniowo we wtorki, piątki i niedziele. Zgodnie z decyzją władz przedsiębiorstwa do obsługi rejsów na tej trasie skierowane zostaną samoloty pasażerskie typu Airbus A319 – poinformował portal pasażer.com.

Pomimo niespełna półrocznego okresu pozostałego do rozpoczęcia połączeń pomiędzy Małopolską, a Hamburgiem władze easyJet podały prawdopodobny harmonogram lotów. Wtorkowy lot oznaczony EZY3497 opuści lotnisko w Hamburgu o godz. 11: 15 i wyląduje w Balicach o godz. 12: 45. Rejs powrotny tego dnia oznaczony, jako EZY3498 zaplanowany jest na godz. 13: 15 (start z portu w podkrakowskich Balicach) i przylot do Hamburga około godz. 14: 45. Z kolei zaplanowane na weekend połączenia oznaczone, jako EZY3497 i EZY3498 wystartują z Hamburga w każdy piątek i niedziele o 15: 40 i wylądują w Krakowie o godz. 17: 10. Loty powrotne opuszczą port lotniczy w Balicach o godz. 17: 40 i wylądują w Hamburgu około godziny 19:10.

– easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Hamburg jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w Europie i bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. Wierzymy, że loty na tej trasie będą cieszyły się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów. Dla podróżujących z Krakowa, nowe połączenie oferuje korzyść w tym, że hamburski port lotniczy jest położony bardzo blisko centrum miasta. To dzięki takim ofertom, nasi pasażerowie mogą znacząco zaoszczędzić czas i koszty związane z transferem, a w efekcie podróżować jeszcze taniej – powiedział Thomas Haagensen, dyrektor regionalny dla niemieckiego i szwajcarskiego rynku w easyJet.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.