Nowe boeingi Ryanaira

Autor tekstu: , Data publikacji:

 Ryanair jest dumny z zakupu Boeinga, który buduje wspaniałe samoloty, a 737-800 jest fundamentem sukcesu Ryanair ze względu poziomu techniczny konstrukcji samolotów i fenomenalną niezawodność. Te 175 nowych samolotów pozwoli nam jeszcze bardziej obniżyć koszty i ceny lotów, co poszerzy przywództwo cen Ryanair nad wszystkimi innymi liniami lotniczymi w Europie.

Zapewni to dla nam dodatkową możliwość wzrostu ilości operacji lotniczych w Europie, ponieważ wiele europejskich linii lotniczych, przeprowadza restrukturyzacje i ogranicza krótkodystansowe operacje. Ryanair obsługuje największą flotę samolotów Boeinga w Europie, a zamówienie na 175 samolotów pozwoli na wzrost Ryanair, oferując większą konkurencję, niższe ceny i lepszy wybór dla pasażerów w całej Europie – mówił ogłaszając zamówienie prezes Ryanair, Michale O’Leary.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z sfinalizowania tego zamówienia, jest to dowód  na to, jaką wartość reprezentuje rodzina samolotów Next-Generation 737. Jako najbardziej efektywny, niezawodny, duży jednonawowy samolot Next-Generation 737 jest i będzie nadal podstawą floty Ryanair. Nie mogę być bardziej dumny, niż jestem w tej chwili z partnerstwa między Ryanair a firmą Boeing przedłużonym na kolejne lata – dodał Ray Conner, prezes Boeing Commercial Airplanes.

 Boeing Ryanair 2

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.