Nowe miejsca pracy do obsługi easyJet

Autor tekstu: , Data publikacji:

Serco, międzynarodowa firma usługowa, podpisała kontrakt z easyJet, w ramach którego będzie odpowiadać za obsługę klientów linii. W związku z tym w siedzibie Serco w Krakowie powstanie 250 nowych miejsc pracy.

– Linia easyJet obsługuje klientów z całego świata, dlatego nasi pracownicy będą pracować na co dzień w językach obcych, tłumaczy Małgorzata Raniszewska, Manager HR w Serco Polska. – Poszukujemy zmotywowanych osób, które biegle posługują się jedynym z pięciu języków: francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim lub włoskim. Zwracamy też uwagę na umiejętności komunikacyjne i łatwość radzenia sobie z różnymi klientami. Wcześniejsze doświadczenia mają dla nas mniejsze znaczenie; liczy się przede wszystkim zaangażowanie i chęć pracy z klientami.

Większość osób (łącznie będzie ich 450, bo Serco prowadzi także rekrutację na stanowiska związane z dotychczasowymi kontraktami, również z branży turystycznej) zostanie zatrudniona na stanowisku Travel Agenta i będzie zajmować się obsługą klientów zagranicznych: planowaniem podróży oraz dokonywaniem rezerwacji.

Na zainteresowanych czekają umowy o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych, szkolenie wprowadzające oraz wiele szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Osobom spoza Krakowa firma może zaoferować wsparcie w relokacji. Ze względu na szybki rozwój branży turystycznej i krakowskiego biura Serco, pracownicy firmy mogą też liczyć na szerokie możliwości awansu wewnętrznego.

Jako międzynarodowa firma zatrudniająca ponad 100.000 pracowników, Serco oferuje możliwości zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych i zarządczych w ponad 30 krajach.