Podróż dookoła świata z British Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Warszawa- London- Singapur- Sydney- Hong Kong, to tylko jedna z atrakcyjnych tras, którą możemy zrealizować w Nowym Roku z pomocą brytyjskiego przewoźnika.

Pierwsze tygodnie 2013 roku za nami a większość z nas jeszcze nie wymyśliła żadnego postanowienia na ten czas. Może tym razem zamiast skupiać się na abstrakcyjnych celach, jak dieta czy treningi sportowe cztery razy w tygodniu warto pomyśleć o wspaniałych podróżach, o których zawsze marzyliśmy. Niejednokrotnie każdemu z nas przeszła przez głowę myśl o egzotycznych miejscach, ale zazwyczaj codzienne realia ściągały nas na ziemię
i nie pozwalały na wyjazd.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że linie lotnicze coraz częściej oferują nam wspaniałe destynacje w coraz atrakcyjniejszych cenach, a co więcej dają nam możliwość zakupu biletów, dzięki którym podczas jednej podróży odwiedzimy 3 lub nawet 4 kontynenty. Niemożliwe? A jednak.

Jeden bilet- wiele kierunków podróży- nieskończona ilość przygód

Dzięki ofercie lotów dookoła świata dotychczas nieosiągalne miejsca stoją przed nami otworem.

W wyjątkowych cenach mamy możliwość podczas jednej podróży poczuć aromatyczny zapach Singapuru, zobaczyć gmach opery w Sidney czy spędzić szaloną noc w Hong-Kongu. Planując trasę możemy swobodnie w każdym z wybranych miast spędzić tyle czasu, ile nam potrzeba. Według własnych preferencji i możliwości. Jest tylko jeden warunek, cała podróż musi być zrealizowana w ciągu jednego roku.

Jak zorganizować taką wyprawę?

Z pomocą British Airways, dzwoniąc pod bezpłatny numer 00800 44 11 592 lub 22 529 90 00 zarezerwujemy i kupimy bilet lotniczy dookoła świata już od 5.706 PLN. Za tę cenę polecimy

z Warszawy do Londynu skąd przeniesiemy się do Singapuru, w którym zrobimy kilkudniową przerwę na zwiedzanie miasta a następnie udamy się do Sydney. Z Australii natomiast możemy wrócić do Azji by posmakować magicznego Hong-Kongu, z którego finalnie przemieścimy się do Londynu, a później z powrotem do Warszawy.

Równie atrakcyjną opcją już od 6.632 PLN jest trasa z Warszawy do Los Angeles z przystankami

w Singapurze i Honolulu. Dla osób naprawdę rządnych przygód oraz niepowtarzalnych widoków istnieje możliwość zaplanowania podróży z Warszawy do Singapuru przez Londyn z przystankami na zwiedzanie multikulturowego Nowego Jorku, lśniącego Los Angeles, barwnego Honolulu oraz słonecznego Sydney za 6.897 PLN. Warto dodać, iż wszystkie ceny zawierają podatek i opłaty lotniskowe.

Zakwaterowanie?- to żaden problem

Podczas wyboru trasy podróży warto bliżej przyjrzeć się rozbudowanej bazie hoteli i hosteli dostępnej na stronie ba.com.  Znajdziemy tam ponad 6000 ośrodków na całym świecie, które zostały staranie wyselekcjonowane by zadowolić nawet najbardziej wymagających. Dodatkowo już podczas rezerwacji biletu możemy zamówić taksówkę, która odbierze nas z lotniska w Sydney, wynająć samochód by poruszać się niezależnie po nieodkrytym Honolulu czy kupić bilety na przedstawienie na Broadwayu w Nowym Jorku. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom możemy w wspaniały sposób zaplanować każdy szczegół naszej wycieczki i sprawić, by tym razem postanowienie noworoczne zostało zrealizowane.