Nowe promocje w LOT

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rusza nowa oferta na rejsy Polskich Linii Lotniczych LOT, dzięki której pasażerowie LOT-u mogą polecieć nie tylko z Warszawy do wielu miast, również w ramach dalekodystansowych rejsów polskiego przewoźnika, po naprawdę okazyjnych cenach.

NOWE FIRST MINUTE jest propozycją skierowaną do osób, które planują swoje podróże z wyprzedzeniem i dzięki temu mogą skorzystać z najniższej ceny.

Oferta obejmuje loty od początku kwietnia nawet do końca roku i w założeniu ma zastąpić wycofywaną z końcem marca taryfę FIRST MINUTE.

Przewagą nowej oferty jest jej zdecydowanie większa elastyczność i dostępność – NOWE FIRST MINUTE daje możliwość łączenia jej z innymi taryfami, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności tej taryfy w obie strony. Dodatkowo, NOWE FIRST MINUTE nie ogranicza się wyłącznie do rejsów „point to point”, a umożliwia także doloty.

Najbardziej zyskają na niej osoby, które planują swoje podróże z co najmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Wśród miast objętych promocyjną taryfą na początek znalazły się m.in. Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Dusseldorf czy Wiedeń, a oferta będzie z czasem rozszerzana. Bilet do europejskich miast można kupić na stronie lot.com już od 459 zł w obie strony. Z bardziej egzotycznych kierunków pasażerowie mogą do końca marca polecieć w ramach nowej odsłony FIRST MINUTE do Pekinu za zaledwie 2 019 złotych.

Bilety w nowej taryfie będą dostępne na stronie lot.com, w biurach sprzedaży LOT-u, u agentów i poprzez Call Center przewoźnika.

LOT na tym nie poprzestaje. W lutym polski przewoźnik szykuje nową odsłonę popularnej wśród pasażerów oferty promocyjnej SZALONA ŚRODA, która daje możliwość zakupu biletów z nawet 50% zniżką od najniższej taryfy. Rozszerzenie koncepcji „Szalonej Środy” obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę.