Do 6 października promocja cenowa w Air France

Autor tekstu: , , Data publikacji:

do 6 października trwa promocja cenowa Air France pod hasłem RENDEZ-VOUS. W ramach akcji można kupić bilety w atrakcyjnych cenach na przeloty Air France do ponad 80 miast na świecie. 

Promocją są objęte atrakcyjne kierunki między innymi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz na Karaibach, a także inne wybrane miasta w międzykontynentalnej ofercie linii. Przykładowo do Nowego Jorku polecimy w cenie od 2359 PLN, a do Miami – od 2659 PLN. Na uwagę zasługuje też Gwadelupa – od 3169 PLN, czy Martynika – od 3179 PLN oraz inne fantastyczne miejsca w globalnej siatce lotów Air France. Tańsze bilety można rezerwować do 6 października br., a oferta obejmuje podróże od 31 marca 2023 r. włącznie.

Przeloty liniami Air France w promocyjnych cenach dotyczą podróży z Warszawy z przesiadką w Paryżu. Podane w tekście powyżej ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony w klasie ekonomicznej i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronie airfrance.pl wynoszą 0 PLN.