Wizz Air poleci do Leeds

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air ogłosił dodanie pięciu nowych tras z Polski do Leeds. Linia rozpocznie loty do Leeds/Bradford, najnowszego miejsca docelowego WIZZ w Wielkiej Brytanii z: Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Najnowsze trasy będą dostępne przez cały rok począwszy od 31 października 2022. 

Wizz Air stale rozwija swoją siatkę połączeń i ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie loty do Wielkiej Brytanii z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych ale także do pracy i aby odwiedzać rodziny i przyjaciół.

Leeds położone w Wielkiej Brytanii jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu.

– Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Polski do Leeds – skomentowała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

Gdańsk – Leads Bradford
poniedziałek, środa, piątek
31 października 2022

Kraków – Leads Bradford
poniedziałek, środa, piątek
31 października 2022

Katowice – Leads Bradford
wtorek, czwartek, sobota
01 listopada 2022

Wrocław – Leads Bradford
poniedziałek, piatek
31 października 2022

Warszawa – Leads Bradford
poniedziałek, środa, piątek
31 października 2022