16 marca Meet The Bidder w Warszawie ze specjalną strefą dla Ukrainy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już niebawem 16 marca spotkamy się ponownie w hotelu ARCHE HOTEL KRAKOWSKA (będącym Partnerem tego wydarzenia) podczas 29-tej edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder. Przez ostatnie miesiące widać było wyraźne zwiastuny wiosennego ożywienia w branży spotkań, co potwierdza również duże zainteresowanie naszym spotkaniem.

W związku z inwazją Rosji na naszych sąsiadów – Ukrainę tworzymy specjalną „Strefę dla Ukrainy”, której celem będzie propagowanie inicjatyw pomocowych dla Ukrainy i możliwości zaangażowania się w te działania. Dlatego oferujemy bezpłatne stoliki dla wszystkich tych, którzy mają inicjatywę i możliwość udzielenia wsparcia dla poszkodowanych w tych ciężkich chwilach. Zapraszamy chętnych do wsparcia akcji do odwiedzin przy stolikach:
– Turystyka dla Ukrainy
– Fundacja Leny Grochowskiej
– Pośrednik ofert Pracy

Ze strony wystawców będziemy gościć profesjonalnych usługodawców z Polski i z całego świata – DMC, hotelarzy, narodowe organizacje turystyczne. W charakterze odwiedzających zapraszamy każdego, kto jest związany z organizacją wyjazdów w branży MICE, a także biura podróży i touroperatorów organizujące wyjazdy luksusowe, szyte na miarę, wyjazdy sportowe, przygodowe, jak i eventy. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów grupowych, a także usług dla turystów indywidualnych (wyjazdy dla par, rodzin, przyjaciół, osób podróżujących solo itp.).

Uczestnictwo potwierdziło już blisko 40 międzynarodowych wystawców. Na szczególną uwagę zasługuje liczne grono Partnerów ze Słowenii i silna reprezentacja DMC z Etiopii. Wystawiają się też inni hotelarze jak np.: Iberostar, Maritim Hotels, Titanic Hotels, Falkensteiner Hotel Group,Intercontinental z Wiednia. Zapraszamy też na spotkania B2B z przedstawicielami Visit Tallinn Convention Bureau, Saksonii, Ras Al Khaimah, Dubaju czy Nowego Jorku. Gościmy również DMC z Czech, Portugalii, Chorwacji, Mołdawii, Czarnogóry. Zarejestrowały się też biura z Malediwów, Zanzibaru oraz Muzeum Leonardo da Vinci z Francji.

Liczymy na obecność około 80 kupujących z Polski i z zagranicy, wśród których tradycyjnie przeprowadzimy grę MICE BINGO (w kategoriach GREEN, BLUE i GOLD) Aktywni uczestnicy wygrają wiele cennych, jak np.

– liczne vouchery hotelowe ufundowane przez DMC, hotele i Convention Bureau jak np.:
– Movenpick Resort Marjan Island, Cove Rotana 5*, Radisson *. Do każdego dołączony będzie voucher na zjazd najdłuższą tyrolką na świecie od Visit Ras Al Khaimah
– Zanzibar Bay Resort od Paradise Wilderness
– The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze
– Titanic Mardan Palace w Turcji
– Falkensteiner hotels & residences – Europa
– Union hotels Collection – Słowenia
– Iberostar -– Europa
-liczne gadżety turystyczne np. wycieczki, książki czy smakołyki z wybranych regionów świata.

Partnerem Wydarzenia są ARCHE HOTEL KRAKOWSKA, SOIT oraz Site Poland

Patronami Medialnymi są: WASZA TURYSTYKA, Business Traveller, THINK MICE, Rynek Turystyczny, Mice Poland oraz ŚWIAT PODRÓŻE KULTURA, Nowa Turystyka i Travel Compass oraz MICE & TOURISM around the world e-magazine.

Wszystkich, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów i chcieliby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu MEET THE BIDDER Spring Edition w środę 16 marca w Warszawie, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer