W marcu w parku wodnym Suntago druga wizyta gratis

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dobra wiadomość dla wszystkich spragnionych relaksu, ciepła i wodnych wrażeń. Suntago - największy zadaszony park wodny w Europie, specjalnie dla swoich Gości przygotował wyjątkową promocję, z której mogą skorzystać tylko w marcu. Wszyscy Goście, którzy odwiedzą Suntago z biletem całodniowym, otrzymają voucher promocyjny na kolejną wizytę gratis ważny do 15.04.2022. Uprawnia on do wejścia do tych samych stref, co poprzedni bilet całodniowy i jest wręczany przy wyjściu z parku. Szczegóły oferty dostępne na oficjalnej stronie parkofpoland.com

Czas spędzony w tropikalnej temperaturze 32 stopni, w otoczeniu 740 prawdziwych palm i 18 basenów to idealny pomysł na relaks, regenerację i oderwanie się od codzienności. W Suntago do dyspozycji Gości są trzy strefy tematyczne – Jamango, Relax, Saunaria z Wellnes & SPA. Dwie ostatnie są dostępne wyłącznie dla Gości powyżej 16 roku życia. To właśnie tu w ciszy i spokoju Goście mogą zregenerować się i wypocząć w ogromnym basenie termalnym z jacuzzi i hydromasażami czy skorzysta z jednego z 8 basenów witalnych idealnie wpływających na dobre samopoczucie i wzmocnienie odporności. Świetnym dopełnieniem wodnej regeneracji jest strefa Saunaria. To tutaj do dyspozycji Gości jest 15 różnych saun i łaźni. Liczne seanse prowadzone przez Saunamistrzów sprawią, że korzystanie z saun przyniesie maksimum korzyści zdrowotnych i relaksacyjnych.

O prawdziwym relaksie i odprężeniu nie byłoby mowy, gdyby nie wyjątkowa oferta Wellness & SPA. Indywidualnie dopasowane zabiegi na ciało i twarz, bazujące na kosmetykach firmy Ziaja PRO ukoją zmysły i przyniosą ulgę nawet najbardziej wymagającym Gościom. Wśród bogatej oferty blisko 120 zabiegów można znaleźć wiele masaży i rytuałów, takich jak filipiński masaż muszlami, koreańskimi kulkami, hawajskimi kamieniami czy turecki rytuał hammam. Suntago to miejsce zarówno na kilka godzin, jak i dla tych, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona jest wygodna baza noclegowa Suntago Village. Do dyspozycji Gości są 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania oraz recepcją z mini delikatesami.