40 milionów polskich pasażerów Ryanair’a

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tani irlandzki przewoźnik ogłosił, że na trasach do i z Polski przewiózł od początku swojej działalności w Polsce, czyli od 2005 roku, już czterdzieści milionów pasażerów.

– Ryanair od 2005 roku przewiózł 40 000 000 pasażerów z/do Polski. Obecnie oferuje połączenia z 11 miast w Polsce na 134 trasach. W ofercie na lato 2015r. znalazło się aż 9 nowych połączeń, w tym między innymi z Gdańska do Alicante, ze Szczecina do Oslo oraz z Warszawy Modlina do Madrytu, Aten, Lizbony, Kopenhagi oraz na Teneryfę, Gran Canarię i Fuertaventurę. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać – powiedziała Olga Pawlonka z biura prasowego Ryanaira.

Czterdziestomilionowym pasażerem zbazowanej w Modlinie linii był trzylatek Jakub Przybylski, który podróżował wraz z rodziną z Łodzi do East Midlands. Nagrodą był specjalny tort oraz dwa vouchery na bilety w dwie strony liniami Ryanair.