Biznesowo i prywatnie spotkajmy się w hotelu Manor House Spa

Butikowy hotel bez dzieci łączący wspaniałą, polską historię ze współczesnym luksusem. Położony w centralnej Polsce, czarujący mazowieckimi krajobrazami i przepiękną przyrodą. Otoczony rozległym, zabytkowym parkiem przepełnionym pozywną energią natury. Holistyczna aura, klimatyczne wnętrzna, pomocna i dyskretna obsługa, praktyczne udogodnienia… Czy można chcieć więcej?

Szukając ciekawego adresu na organizację konferencji, szkolenia dla pracowników, spotkania integracyjnego lub dla kluczowych klientów, kompleks Manor House SPA jest idealnym miejscem. Wyróżnia go atmosfera dostojeństwa, szeroka oferta i nietuzinkowe atrakcje zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup biznesowych.

Kompleks hotelowy Manor House SPA to pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów, którego historia sięga XII w. i czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera oraz Termach Zamkowych ze strefą SPA&Wellness. Jest to prawdziwa strefa ciszy i spokoju tylko dla dorosłych – przez większą część roku przyjmuje Gości powyżej 12 roku życia (poza wybranymi okresami w roku jak np. rodzinne święta). Kusi stylowymi aranżacjami i bogatym programem SPA w zaciszu pokoju, a także specjalnymi pokojami dla alergików (międzynarodowy certyfikat ECARF) oraz ofertą dla wegan (kosmetyki i karta dań wyróżnione znakiem jakości VEGE). Dużą popularnością cieszą się pokoje ofuro z wysokimi wannami, w których można oddawać się prodrowotnym kąpielom, również we dwoje dzięki opracowanej tu wannie Duo Ofuro by Manor House.

Dla Gości biznesowych ceniących najwyższy standard usług i profesjonalną obsługę stworzono komfortowe sale konferencyjne z nowoczesnym zapleczem technicznym, które dodają spotkaniom biznesowym prestiżu oraz stwarzają doskonałe warunki pracy w atmosferze spokoju i dostojeństwa. Nietuzinkowy zestaw dodatkowych atrakcji zadowoli nawet najbardziej wymagających. Mogą to być aktywności w plenerze typu: drużynowe poszukiwanie skarbu w rozległym parku, degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach, strzelanie z łuku, golf wodny, jazdy konne i gimnastyka hippiczna czy też  firewalking – emocjonujące spacery po rozgrzanych węglach oraz charakterystyczne dla biowitalnego SPA – koncerty na gongi i misy tybetańskie. Warto skorzystać także z integracji w Witalnej Wiosce®SPA i zrelaksować się w energetycznym Ogrodzie Medytacji.

Hotelowa kuchnia serwuje tradycyjne, polskie dania, ciekawe menu wegańskie oraz sprzyjające zdrowiu potrawy wg autorskiej Diety Życia. Wszystkie kuliarne propozycje powstają na na bazie regionalnych produktów i ożywionej wody Grandera. Jak na luksusowy obiekt przystało, można delektować się tu smakiem dobrych, markowych trunków i regionalnych piw, a także dużego wyboru herbat ziołowych i świeżych soków z lokalnego gospodarstwa sadowniczego.

Prawdziwą ucztą dla ciała są zabiegi w najlepszym holistycznym SPA w Polsce, seanse w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich, kąpiele saunowe, w tym nocne saunowane oraz przyjazne dla skóry kąpiele w bezchlorowym basenie – pierwszym takim w Polsce. Gabinety Bioodnowy zadziwiają szeroką gamą energetycznych zabiegów, które opierają się o wyłącznie naturalne metody. Godny polecenia jest autorski program odmładzający Akademii Holistycznej Manor Housa SPA Alchemia Zdrowia®, który pobudza procesy samouzdrawiania, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie.

Hotel Manor House SPA to ekskluzywne i klimatyczne miejsce spotkań dla wszystkich ceniących harmonię i bliskość natury. Warto spędzić tu choć kilka dni, by zaznać błogiego relaksu, prawdziwie wypocząć, pobudzić siły witalne i zregenerować organizm. To możliwe zarówno podczas prywatnego wypoczynku, jak i biznesowego spotkania.