Bristol Art & Medical Spa. Czas dla ciała i ducha

Bristol Art & Medical Spa to kwintesencja pielęgnacji ciała i duszy. To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością,a holistyczne podejście pozwala odzyskać utraconą w codziennym pośpiechu równowagę.

Hotel Bristol**** to perła luksusu otulona malowniczym krajobrazem parku zdrojowego Buska-Zdroju. Architektura kompleksu łączy w sobie elementy zabytkowe i współczesne, dzięki czemu do dyspozycji najbardziej wymagających gości pozostaje 71, wyposażonych we wszelkie udogodnienia, komfortowych pokoi oraz kawiarnia, restauracja, basen, ogród rzeźb, taras w koronach drzew czy salon kominkowy z biblioteką.

Nowoczesne Centrum Medical & SPA posiada zaś 42 gabinety zabiegowe wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny i SPA, oferujące szeroki wachlarz usług medycznych i kosmetycznych opartych m. im. o walory naturalnych wód siarczkowych Buska-Zdroju.

Kuchnia Hotelu Bristol****? To połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych z tradycyjną kuchnią regionalną. Nie można nie wspomnieć także o blisko 200 dziełach sztuki polskich artystów, które można podziwiać na czterech kondygnacjach hotelu. To część autorskiego programu praktyk Terapia Art & Spa, który stawia na uzdrawiającą moc sztuki i fakt, że człowiek, który obcuje z jej przejawami, czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia.