Business Traveller Awards 2020. Wypełnij ankietę i wygraj rejs flotą Royal Caribbean!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w plebiscycie Czytelników miesięcznika Business Traveller Poland, w którym wybieramy najlepsze linie lotnicze, sieci hotelowe, samochody, hotele SPA, sprzęt elektroniczny, karty kredytowe i wiele innych. Ci, którzy wezmą udział w naszej elektronicznej ankiecie, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Tradycyjnie zapraszamy naszych Czytelników do udziału w ankiecie Business Traveller Awards 2019.
Wypełnienie naszej anonimowej ankiety
, którą przygotowaliśmy wspólnie z firmą Deloitte Advisory, i która czuwa nad zbieraniem danych, zajmie Państwu nie więcej niż 7-10 minut. Na podstawie głosów naszych Czytelników przyznamy wyróżnienia m.in. dla najlepszych lotnisk, linii lotniczych, hoteli biznesowych w Polsce i na świecie, sieci hotelowych, producentów laptopów, toreb podróżnych i wypożyczalni samochodów.

Wszyscy, którzy wezmą udział w naszym plebiscycie, będą mieli okazję wziąć udział w konkursie (pytanie konkursowe znajduje się na końcu ankiety) z atrakcyjnymi nagrodami – na zwycięzców czeka m.in. voucher na rejs flotą Royal Caribbean, dwuosobowe weekendowe zaproszenie do hotelu spa oraz pióra marki Visconti.

By wziąć udział w ankiecie, kliknij TUTAJ

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj>

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji