Wyjaśnijmy, co to cashback. To popularna usługa, dzięki której za dokonanie określonej transakcji jej sprzedawca nagrodzi nas zwrotem części zapłaty za nią. Proponuje ją np. wiele polskich banków, które za fakt założenia konta w banku X, zaproponuje nam jakiś procent zwrotu na konto za określone transakcje, kupno w wyznaczonych sklepach czy po prostu zwróci nam część opłat za prowadzenie rachunku.
Nieco inaczej sprawa wygląda w typowych sprzedażowych serwisach internetowych. W tym przypadku klient, który dokona transakcji w sklepie internetowym, jest nagradzany prowizją za zakup w sklepie sprzedawcy. Przykład: klient korzystający z serwisu cashback kupuje określone produkty poprzez stronę XYZ. Dzięki temu każdy zakup sprawia, że na jego koncie pojawiają się środki, które – po zgromadzeniu odpowiedniej sumy, może sobie wypłacić.
Co można kupić dzięki usłudze cashback?
Nie ma tutaj w zasadzie żadnych ograniczeń. Może to być elektronika, książki, meble czy odzież. Jedyny warunek to podpisanie przez sprzedawcę online umowy na realizowanie usługi cashback z jednym z jej dostawców. Kwoty, które możemy zarobić dzięki cashback różnią się w zależności od asortymentu – kupując artykuły elektroniki domowej możemy zyskać od 1 do 3 procent. Ale w przypadku np. butów czy odzieży nawet kilkanaście!
Jak skutecznie wykorzystywać cashback?
W dobie wszędobylskich sklepów internetowych łatwo znaleźć ciekawe oferty. Pojawiają się wszędzie, czy to w postaci kuszących bannerów reklamowych, czy też w reklamowych mailingach, które zapychają nasze skrzynki mailowe.
Najprostszą metodą jest wytypowanie serwisów internetowych, które gromadzą oferty typu cashback. Jednym z przykładów jest strona cashback BumerangCash.pl. Warto o nim poczytać na blogu Cashback Polska.
Jak to działa? Wspomniany serwis wymaga rejestracji użytkownika. Przez pierwsze siedem dni od momentu rejestracji uzyskamy status VIP. To oczywiste korzyści – za wszystkie transakcje dokonane w tym czasie nasz cashback będzie generował dodatkowe 20 proc. zwrotu pieniędzy za zrobione zakupy.
Warto, bo w ofercie BumerangCash.pl znajdują się prawdziwi internetowi giganci. Są wśród nich m. in. Allegro, Aliexpress, Empik, Booking.com, Emag, Castorama , MediaExpert, Pyszne.pl, Deichamnn.pl czy Frisco.pl.
Cashback dzięki wtyczce do przeglądarki
Jeśli mamy już konto w BumerangCash.pl, logujemy się do serwisu i poprzez niego szukamy naszego ulubionego sklepu. Tam znajdujemy to, co chcemy kupić i płacimy. Taka transakcja zostaje odnotowana na naszym koncie w BumerangCash. Dzięki temu dostajemy procentowy zwrot części zapłaconej sumy na nasze konto (kwoty różnią się zależności od sklepów i rodzaju kupionego towaru).
Strona cashback BumerangCash oferuje także bardzo łatwy sposób na korzystanie z dobrodziejstw usługi casback. Wystarczy zainstalować w naszej przeglądarce internetowej darmowy plugin (dzięki temu na nasze konto wpłynie dodatkowa złotówka). Wtedy niejako z automatu nasze wizyty w sklepach internetowych będą generować dodatkowy przychód. Dostaniemy zwrot pieniędzy przy każdym zakupie!
Każdy użytkownik BumerangCash może liczyć, w zależności od ilości wykonanych transakcji, na bonusy w postaci „uprade’u konta” – od Bronze, przez Silver po Gold. To z kolei przekłada się na większe korzyści.
Kiedy można wypłacić zgromadzone środki?
By wypłacić zgromadzone na koncie pieniądze i otrzymać zwrot środków na konto, wystarczy uzbierać 25 złotych. Są one wypłacane błyskawicznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zlecenia.
Więcej informacji na stronie www.BumerangCash.pl