Chorwacja w …Warszawie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już w najbliższą sobotę warszawiacy będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej ofercie turystycznej słonecznej Chorwacji. Przed centrum handlowym Złote Tarasy każdy będzie mógł chociaż na chwilę przenieść się do tego kraju i wziąć udział wyjątkowym konkursie.

Wirtualna obecność w Chorwacji będzie możliwa dzięki wykorzystaniu technologii greenbox
w specjalnej strefie, stworzonej przed wejściem do Złotych Tarasów od strony ul. Emilii Plater,
w pobliżu Hard Rock Cafe. Na odwiedzających będą czekały chorwackie specjały kulinarne, serwowane w rytmach prawdziwej, chorwackiej muzyki.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać luksusową wycieczkę, należy odwiedzić Złote Tarasy między 9:00 a 21:00 i stworzyć spersonalizowane zdjęcie, które następnie zostanie opublikowane na oficjalnym fanpage’u Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej – Love Croatia. Spośród 10 najpopularniejszych zdjęć, jury wybierze najbardziej oryginalne, a osoba na nim uwieczniona wygra dwuosobowy, tygodniowy wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu w Chorwacji. Regulamin konkursu dostępny będzie na fanpage’u Love Croatia w zakładce notatki. Gotowe zdjęcie każdy będzie też mógł zabrać ze sobą w postaci wydrukowanych, wakacyjnych pocztówek.

– Nie możemy doczekać się momentu, w którym zainspirujemy Polaków pomysłem na wyjątkowe wakacje, wykorzystując do tego technologię. W specjalnie zaaranżowanej strefie obok warszawskich Złotych Tarasów, będą oni mogli przenieść się do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Kto wie, może wirtualna wizyta w chorwackich kurortach, na tle pięknych krajobrazów, sprawi, że to właśnie Chorwacja stanie się ich następną destynacją wakacyjną? – mówi Ratomir Ivi, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.