Czym zajmuje się Krajowy Rejestr Długów?

, Data publikacji:

Krajowy Rejestr Długów - Biuro Informacji Gospodarczej SA zostało założone 4.08.2003 roku z siedzibą we Wrocławiu. Jest to pierwsze polskie biuro informacji gospodarczej, którego podstawą działalności jest ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych oraz wymianie danych gospodarczych. KRD zajmuje się obsługą wszystkich podmiotów: firm jednoosobowych, małych i średnich przedsiębiorstw i dużych korporacji.

W ramach zadań ustawowych Krajowy Rejestr Długów zajmuje się zbieraniem, przechowywaniem i udostępnianiem informacji oraz danych gospodarczych. Działalność ta wykonywana jest przez Internet, co ułatwia pracę i sprawia, że biuro dostępne jest dla klientów praktycznie przez cały czas.

Nasza firma posiada liczne certyfikaty i nagrody, np. “Diamenty Forbesa 2013”, “Gazele Biznesu 2013”. Jest patronem programu Rzetelna Firma, promującego uczciwość płatniczą. Z uwagi na to, iż stosujemy najlepsze praktyki i bezpieczne narzędzia zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce, otrzymaliśmy certyfikat “HR Najwyższej Jakości”.

Szczególnie zależy nam na tworzeniu wizerunku naszej organizacji jako solidnego pracodawcy. Dlatego głęboko wierzymy, że z liczną konkurencją na rynku wygrać można głównie dzięki pracownikom. Staramy się profesjonalnie zarządzać ludźmi i traktować każdego pracownika indywidualnie oraz dajemy każdemu równe szanse awansu.

Nasze biuro stwarza swoim pracownikom różne możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego też praca w KRD jest dla wielu młodych ludzi ciekawym pomysłem na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej. Dla studentów IV i V roku prowadzimy Program Praktyk Letnich, podczas którego można zapoznać się z pracą i rozpocząć karierę w KRD. Po zakończeniu praktyk wielu studentów kontynuuje współpracę z naszym biurem podczas stażu lub podejmując stałą pracę.

KRD zatrudnia pracowników na różne stanowiska, np. programistów, specjalistów ds. sprzedaży czy testerów oprogramowania. Proces rekrutacji w zależności od stanowiska składa się z 4 do 6 etapów, podczas których sprawdzana jest wiedza, doświadczenie i predyspozycje kandydata. Zachęcamy do aplikowania na wybrane przez siebie stanowisko pracy. Zapewniamy, że czytamy i selekcjonujemy wszystkie otrzymane CV i listy motywacyjne. Po pomyślnym przejściu etapu rekrutacji i zatrudnieniu pracownik przechodzi jeszcze kilka szkoleń wewnętrznych, aby dokładniej poznać firmę. Może praca w KRD (sprawdź opinie) to szansa właśnie dla Ciebie?

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.