SAS modernizuje długodystansową flotę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowe fotele, systemy rozrywki pokładowej oraz dostęp do bezprzewodowego internetu – tak skandynawski SAS modernizuje swoja flotę dalekiego zasięgu.

Pierwszy samolot z nową kabiną ma zostać oddany do użytku na początku 2015 roku, a większość maszyn wykorzystywanych przez SAS na trasach dalekiego zasięgu przejdzie modernizację w ciągu 12 miesięcy. Na pierwszy ogień idzie siedem wykorzystywanych przez SAS samolotów Airbus A330/A340. Wysokiej klasy system audio-wideo wyposażony został w duże ekrany HD, wszyscy pasażerowie będą mieli także dostęp do WiFi.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym fotelom w klasie SAS Go i SAS Plus, podróżni zyskują dodatkową przestrzeń. Wszystkie fotele w klasie SAS Business mają bezpośredni dostęp do przejść i można je rozłożyć w celu uzyskania maksymalnej wygody. Pościel dostarcza firma Hästens – najstarszy producent łóżek w Szwecji – to gwarancja, że warunki, w jakich pasażerowie będą odpoczywali, spełnią wysokie standardy.

Obecnie SAS oferuje loty międzykontynentalne do Nowego Jorku. Chicago, Waszyngtonu, San Francisco, Pekinu, Szanghaju, Tokio i Houston (od sierpnia 2014). Dzięki dogodnym godzinom rejsów, pasażerowie SAS podróżujący z lotnisk w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu będą mogli skorzystać z większości z nich.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.