Z Gdańska do Amsterdamu 7 razy w tygodniu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Znów rozwój połączeń KLM. W wakacje holendersko-francuska linia połączy 7 razy w tygodniu Gdańsk z Amsterdamem. Nowe połączenie będzie obsługiwane przez regionalną linię KLM Cityhopper, należącą do Grupy KLM.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie nowej rasy z uwagi na duży potencjał turystyczny i biznesowy Gdańska. Po sukcesie połączenia Kraków-Amsterdam, które funkcjonuje zaledwie od 2 lat, widzimy jak duże jest zainteresowanie Polską ze strony turystów z Holandii i Europy Zachodniej. Z drugiej strony szeroka siatka połączeń KLM daje pasażerom z Polski ciekawe możliwości podróżowania w odlegle rejony świata, a codzienne loty są świetną ofertą dla biznesu – tłumaczy Frantisek Siling, dyrektor handlowy Air France KLM na Polskę.

Loty KLM z Gdańska do Amsterdamu odbywają się obecnie sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, samolot KLM startuje z lotniska im. Wałęsy w Gdańsku o godzinie 14:05 i przylatuje do Amsterdamu o 16:00. Lot powrotny z Amsterdamu odbywa się o godzinie 11:50, aby wylądować w Gdańsku o godzinie 13:35. Od 21 maja 2017 KLM będzie już oferował codzienne połączenia (7 lotów w tygodniu) na nowej trasie, dodając lot w niedzielę: Gdańsk-Amsterdam: 11:45-13:40 i powrotny Amsterdam-Gdańsk: 09:25-11:10.

Łącznie z Gdańskiem oferta KLM z Polski do Holandii będzie wynosiła 43 loty tygodniowo.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji