Głęboczek Vine Resort&SPA. Wyjątkowe miejsce także dla biznesu!  

Głęboczek położony na pograniczu Pojezierza Brodnickiego i Mazur, otoczony naturą, dbający o najwyższy standard obsługi klienta, stanowi oazę spokoju i inspiracji. Także dla biznesu! Jednocześnie to prestiżowe miejsce, które podniesie rangę Twojego wydarzenia.

Relaks blisko natury w luksusowych ramach 

Unikalne zabiegi SPA, basen, sauny, siłownie. Plaża nad Jeziorem Forbin i liczne atrakcje outdoorowe. Degustacje win czy kolacje wieczór z winem. Wieczory na tarasie z Pool Party czy kameralne ognisko. A może lot balonem czy kolacja w chmurach? Wynajmując obiekt na wyłączność… sky is the limit.

 

Kulinarne Doznania

Restauracja serwuje wybitne dania z lokalnych, ekologicznych produktów, często w towarzystwie win. Uroczysta kolacja serwowana z atrakcjami jak Live Cooking, a może grillowanie na tarasie?

Wyjątkowe widoki i wyszukany design

Hotel został wyróżniony przez National Geographic Travller jako jeden z 56 najciekawszych hoteli na świecie znajdujących się nad jeziorami. Wyjątkowe pokoje, pięknie zadbany, kilkuhektarowy teren, zachwycająca okolica. Musisz to zobaczyć na własne oczy.

Profesjonalne Udogodnienia Konferencyjne

Resort oferuje nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny. Posiada przestrzenie typowo biznesowe oraz bardziej casualowe, przeszklone, designerskie wnętrza. Wybór jest po Twojej stronie. Głęboczek Vine Resort&SPA to miejsce, które łączy profesjonalizm z urokiem przyrody, idealne na niezapomniane wyjazdy konferencyjne i integracyjne.