Hotele na konferencje

, Data publikacji:

W całej Polsce funkcjonuje wiele ciekawych hoteli, które posiadają sale konferencyjne. Przedstawiamy kilka z nich.

Szczegółową prezentacje wszystkich hoteli na konferencje znajdą Państwo na tej stronie: http://www.e-konferencje.pl/obiekty/typ_hotel/

hotele_na_konferencje

Hotel Zamek Ryn****
Ryn
Hotel jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów konferencyjnych na Mazurach, mieści się bowiem w dawnym zamku krzyżackim. Miejsce to jest chętnie odwiedzane nie tylko z powodu ciekawej przeszłości, ale i pięknego położenia w malowniczej i pełnej atrakcji turystycznych Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Do dyspozycji organizatorów konferencji jest aż 10 sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 2000m2. Największe wrażenie robi zamkowy dziedziniec, który może pomieścić nawet 1000 osób. Część hotelowa to 350 miejsc noclegowych, które znajdują się w czterech odmiennie zaaranżowanych skrzydłach zamku. Warto wspomnieć o licznych atrakcjach jakie czekają na gości Zamku Ryn: basen w podziemiach, bilard, kręgle, strzelnica laserowa, kort tenisowy, Castle Casino czy przystań żeglarska.

hotele_na_konferencje2

Hotel Polonia Palace
Warszawa
Polonia Palace należy obok Hotelu Bristol do najstarszych obiektów hotelowych w Warszawie. Łatwo do niego trafić, gdyż położony jest w Śródmieściu, zaledwie 500m od Dworca Kolejowego Warszawa Centralna. Do dyspozycji klientów biznesowych jest aż 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2. Nazwy sal związane są z takimi miastami jak Lwów, Wilno, Chicago, Toronto, Buenos Aires. Wizytówką obiektu przy ulicy Al. Jerozolimskie 45 jest piękna Sala Balowa „Ludwikowska”, która w zależności od wybranego schematu pełni funkcję sali konferencyjnej lub bankietowej. Pomieszczenie umożliwia organizowanie spotkań nawet na 350 osób. Baza noclegowa Hotelu Polonia Palace to ponad 200 stylowych pokoi, w tym Angielski Apartament i pokoje dla niepełnosprawnych.

hotele_na_konferencje3

Radisson Blu Hotel
Gdańsk
Pięciogwiazdkowy Hotel Radisson Blu Gdańsk położony jest w artystycznym, kulturowym i historycznym centrum miasta, pośród brukowanych uliczek na Długim Targu. Jako jeden z najbardziej znanych obiektów hotelowych w Trójmieście, Radisson gościł u siebie wielu znanych ludzi, w tym Stinga, Ennio Morricone, Lecha Wałęsę, Tadeusza Mazowieckiego czy Andrzeja Wajdę. Baza konferencyjna hotelu to dwie przestronne i komfortowe sale biznesowe, listę pomieszczeń przeznaczonych do organizacji spotkań uzupełnia elegancka sala balowa. Hotel oferuje 134 miejsca noclegowe, w tym pokoje jednoosobowe, pokoje klasy biznes, apartamenty i apartament prezydencki. Dużą zaletą obiektu jest niewielka odległość od malowniczego bałtyckiego wybrzeża.

hotele_na_konferencje4

Hotel Belvedere
Zakopane
Hotel Belvedere mieści się w bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do „zimowej stolicy Polski” zajmuje zaledwie 10 minut. Hotel wyróżnia się ciekawą architekturą – goście mają do wyboru klasyczne, eleganckie wnętrza nawiązujące do estetyki dwudziestolecia międzywojennego, jak i pokoje o stylistyce odwołującej się do architektury regionu. Zaplecze konferencyjne stanowi natomiast czternaście nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które przyjmą do 700 osób. Istnieje również możliwość transmitowania dźwięku i obrazu pomiędzy salami aż dla 1000 uczestników konferencji. Hotel Belvedere to z pewnością jedno z najlepszych miejsc na konferencje w górach.

hotele_na_konferencje5

Hotel Europejski
Wrocław
Obiekt położony jest przy ulicy Piłsudskiego 88 i należy do najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu. Jego historia sięga jeszcze XIX wieku – powstał w latach 1876-1877 jako Hohenzollern Hof (Dwór Hohenzollernów). Hotel przetrwał I i II wojnę światową bez większych szwanków, więc w latach 50. XX wieku przyjmowano gości do obiektu, który nosił już nazwę „Europejski”. W obiekcie można zorganizować konferencję w jednej z dwóch sal: Wrocławskiej i Krakowskiej. Po połączeniu obu sal otrzymamy jedno duże pomieszczenie, które umożliwia przeprowadzenie spotkań do 80 osób.

e-konferencje-pl

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.