HRS i Samsung dadzą bezpłatne noclegi w hotelach

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kupiłeś właśnie telefon Samsung Galaxy S6 lub S6 edge? Jeśli tak, to masz szansę zdobyć bezpłatny nocleg w jednym z hoteli Novotel, należącym do sieci Accor.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę HRS coraz więcej klientów chce dokonywać rezerwacji noclegów za pośrednictwem telefonów komórkowych. Wśród osób rezerwujących noclegi w serwisie HRS za pośrednictwem smartfonów i tabletów są zarówno osób podróżujące prywatnie jak i służbowo.

Aby skorzystać ze specjalnej promocji i zdobyć jeden bezpłatny nocleg w jednym z hoteli sieci Novotel należy pobrać aplikację HRS. Podczas rezerwacji należy wybrać stawkę Company rate, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami dostępnymi na stronie http://galaxys6.hrs.de/. Po zakończeniu rezerwacji, HRS zaoferuje jeden całkowicie bezpłatny nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym.

HRS oferuje także specjalne rabaty na wizyty w hotelach w Polsce i na całym świecie. Wybierając w aplikacji stawkę Samsung Rate można uzyskać aż do 30% zniżki na pobyt w wybranym przez siebie hotelu. Z kolei wszyscy ci, którzy założą konto MyHRS, mogą otrzyma specjalny voucher, który uprawnia do spędzenia dwóch nocy ze śniadaniami w pokoju dwuosobowym w wybranym hotelu z oferty firmy.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.