Idealny laptop dla podróżującego biznesmena? Postaw na legendarną niezawodność

Prowadzisz firmę i szukasz niezawodnego laptopa do pracy, który pozwoli Ci sprawnie zarządzać biznesem, zmieści się w niewielkiej teczce, wytrzyma na jednym ładowaniu kilkanaście godzin w podróży, z szybkim dostępem do Internetu z każdego miejsca na świecie?

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. generacji to idealny przykład tego, jak powinno się projektować laptopy dla biznesmenów – najbardziej wymagających użytkowników. Doceni go każdy przedsiębiorca w podróży, podczas spotkań biznesowych, pracy zdalnej czy prezentacji u Klienta. To ultrabook klasy premium stworzony do pracy w każdych warunkach.

Sprawdził się na szczycie Mount Everest, Ciebie też nie zawiedzie

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. generacji był na szczycie Mount Everest, w głębinach oceanu, czy na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ten biznesowy ultrabook przeszedł 200 testów wytrzymałościowych zgodnych z 12 wymaganiami normy wojskowej MIL-STD 810G amerykańskiego Departamentu Obrony, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych. Wstrząsy, upadki, różnice temperatur, wysokości, piasek, kurz czy zalania nie są mu straszne. Wyróżnia się niezwykle wytrzymałą, czterowarstwową obudową z włókna węglowego oraz konstrukcją Roll Cage ze stopu magnezu, która zwiększa jego wytrzymałość.  Co więcej, ten komputer waży niewiele ponad kilogram, ma 15,95 mm grubości i elegancki desing. ThinkPad X1 Carbon 6. to idealny towarzysz podróży służbowych, biznesowych spotkań czy pracy w terenie, nigdy Cię nie zawiedzie.

Ultrawydajny i ultramobilny – oszczędza Twój czas

Częste przebywanie poza biurem, w pociągu, samolocie czy na spotkaniach powoduje, że szukamy maksymalnie wydajnego sprzętu, który pozwoli nam na efektywną i nieprzerwaną pracę. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. został wyposażony w nowy procesor Intel Core 8. Generacji, szybszą pamięć operacyjną LPDDR3 stworzoną z myślą o urządzeniach przenośnych i zintegrowaną baterię litowo-jonową 57 Wh, która pozwala pracować przez 15 h na jednym ładowaniu. Dodatkowo technologia Rapid Charge umożliwia naładowanie baterii do 80% w zaledwie godzinę i pozwala cieszyć się kolejnymi 12 h pracy czy rozrywki. Możesz także dodać kartę LTE-A, która zapewni Ci łączność w każdym zakątku świata, niezależnie od dostępności Wi-Fi. Jeśli przenosisz dużą ilość danych, na pewno docenisz możliwości Thunderbolt 3, który umożliwia błyskawiczny transfer danych za pośrednictwem złącza USB-C i oszczędza Twój czas. ThinkPad X1 Carbon 6. nie ma sobie równych gdziekolwiek jesteś.

Bezpieczny w podróży – zapomnij o hasłach, ciesz się prywatnością

Lenovo zadbało o najwyższe bezpieczeństwo danych i sprzętu oraz Twoją prywatność bez względu na to gdzie pracujesz. Czytnik linii papilarnych Match-on-Chip czy kamera na podczerwień z zaawansowaną technologią rozpoznawania twarzy umożliwiają logowanie bez haseł, a ThinkShutter, fizyczna osłona kamery internetowej, chroni Twoją prywatność podczas używania przedniej kamery oraz zapewnia bezpieczeństwo gdy korzystasz z kamery HD. Przesuwasz osłonę, aby użyć kamerę podczas rozmowy na Skype w kawiarni, na lotnisku i zasuwasz, kiedy nie jest Ci już potrzebna. Fast Identity Online (FIDO), trzywarstwowe zabezpieczenie logowania chroni Cię przed kradzieżą haseł i wyłudzaniem informacji, a także pozwala na bezpieczne logowanie na Facebooka, Google czy płatności online za pośrednictwem PayPala, Visa. ThinkPad X1 Carbon 6. pozwala Ci kontrolować swoją prywatność, chronić dane i dokumenty firmy przed niepowołanymi osobami.

Wydawaj polecenia z odległości czterech metrów, zarządzaj dokumentami poprzez spojrzenie

Dzięki kamerze na podczerwień możesz korzystać z technologii Glance, która łączy śledzenie twarzy, oczu i spojrzenia. Do zarządzania plikami, przełączania okien i ustawiania kursora wystarczy ruch oczu. Funkcja Cortana Premium pozwala wydawać polecenia komputerowi z odległości 4 metrów. Poprzez wbudowane wszechkierunkowe mikrofony dalekiego zasięgu, które zapewniają odpowiednią wyrazistość Twojego głosu, możesz szybko znaleźć jakiś dokument, dodać nowe spotkanie do kalendarza czy przełączyć urządzenie do stanu wstrzymania. To zdecydowanie przyspieszy pracę i zwiększy jej efektywność.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. zmienia oblicze biznesu. Niezawodny, wytrzymały, ultramobilny, z klasą, umożliwia efektywną pracę w dowolnym miejscu – idealny dla biznesmena w podróży. Jest objęty ogólnoświatową gwarancją uprawniającą do pomocy ekspertów aż w 160 krajach.

Gdzie możesz przetestować lub kupić Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. generacji? Skontaktuj się z autoryzowanym partnerem Lenovo, takim jak firma Netz, która już od 25 lat oferuje fachowe doradztwo w doborze sprzętu, szerokie możliwości konfiguracji i konkurencyjne ceny.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://netz.pl/produkty/lenovo-thinkpad-x1-carbon-6-generacji/