Intensywny weekend z biurem podróży Matimpex Travel

, Data publikacji:

Matimpex Travel to biuro podroży działające nieprzerwanie od 1989 roku. Sztandarową usługa biura jest organizacja weekendów lotniczych w najpiękniejszych miejscach w Europie. City Break jest niezwykłą formą wypoczynku odpowiadającą na potrzeby współczesnych klientów biur podróży.

Krótko, ale intensywnie

Nie da się ukryć, że mamy coraz mniej czasu na podróżowanie i wypoczynek. Nie pozwala nam na to zarówno praca zawodowa, jak i liczne obowiązki poza nią. Stąd pomysł, aby w jednym weekendzie zmieścić atrakcje kilku, a nawet kilkonastodniowego wyjazdu. zyskujemy szansę poznania najważniejszych miast Europy oraz miejsc wartych odwiedzania. W ofercie City Break znajdują się miedzy innymi: Barcelona, Londyn, Paryż, Madryt, Budapeszt, Rzym. Program wycieczek weekendowych jest bardzo intensywny, ale dzięki temu mamy możliwość zwiedzania nowych miejsc i krajów oraz zobaczenia najciekawszych atrakcji turystycznych. Nie musimy przy tym rezygnować z realizacji obowiązków zawodowych. Nie da się ukryć, że taki wyjazd to również fantastyczny sposób na regenerację i odstresowanie po tygodniu ciężkiej pracy.

Jak oni to robią?

Aby maksymalnie wykorzystać czas w ciągu weekendu potrzebna jest oczywiście odpowiednia organizacja. Matipex podejmuje więc szereg działań, które sprawiają, ze weekend może rozciągnąć się w czasie. oto niektóre z nich:
– organizowanie bardzo efektywnego dojazdu do miejsca docelowego,
– wykorzystanie tanich linii lotniczych, które umożliwiają wylot na City Break z mniejszych portów lotniczych,
– dokonanie za klientów wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
– zakwaterowanie w optymalnym punkcie, tak aby dotarcie do wszelkich ważnych punktów planu zwiedzania nie wymagało zbyt dużo czasu i było nieskomplikowane.

Co obejmuje City Break?

Pakiet wyjazdu weekendowego jest skonstruowany w taki sposób, aby wyjazd nie wymagał od nas żadnych dodatkowych formalności. Matipex w trakcie takiego wyjazdu zapewnia przelot samolotem na wybranej trasie łącznie z wszelkimi opłatami lotniskowymi oraz przejazd z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko. Noclegi organizowane są w dogodnie położonych hotelach. Wszystko po to, aby łatwo można było zrealizować program zwiedzania. Pakiet wycieczki weekendowej zawiera również podstawowe ubezpieczenie KL ( ubezpieczenie kosztów leczenia), NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków), ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych. Podróżujący na miejscu otrzymują również pełną opiekę pilota, który realizuje program imprezy. Służy on również służy pomocą w każdej sytuacji.

Nowoczesna turystyka przybiera dzisiaj formy, które doskonale wpisują się w nasze potrzeby. Popularność wyjazdów weekendowych jest nieprzypadkowa. Organizując je biura podróży idą po prostu z duchem czasu. My zaś, jako ich klienci jesteśmy również coraz bardziej świadomi swoich oczekiwań i wymagań. Płacimy za usługę i chcemy, aby została wykonana jak najlepiej. Stawiamy więc na solidne i wiarygodne firmy, dzięki którym podróżowanie to prawdziwa przyjemność.