Jakie okulary przeciwsłoneczne będą hitem tego sezonu?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Idzie wiosna, a wraz z nią powoli idą w ruch wiosenne i letnie dodatki. Jeden z najważniejszych to niewątpliwie okulary przeciwsłoneczne. Jakie okulary słoneczne będą modne w tym sezonie?

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

Nie trudno zauważyć, że aktualnie na wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych, blogach modowych lub po prostu na ulicach królują modele okularów z okrągłymi oprawkami. Pojawiły się one także na wybiegach m.in. u Kate Spade, Max Mary, Alberty Ferretti czy Dolce&Gabbana. Okrągłe kształty okularów doskonale pasują do tzw. stylu alternatywnego. Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne to także te o geometrycznych, niestandardowych kształtach. Nie musimy więc obawiać się modowej wtopy zakładając okulary przeciwsłoneczne z trójkątnymi, prostokątnymi albo nawet sześciokątnymi oprawkami.

Okulary przeciwsłoneczne Swarovski

W aktualną modę związaną z okularami przeciwsłonecznymi doskonale wpisują się okulary słoneczne Swarovski. Wśród kolekcji okularów Swarovskiego znajdziemy bogaty wybór zarówno okularów z okrągłymi oprawkami, jak i okularów o bardziej kanciastych, geometrycznych kształtach. Okulary Swarovski dają także duże możliwości doboru koloru soczewek oraz wzbogacenia je o dodatkowe właściwości, np. o pokrycie soczewki warstwą zapobiegającą osiadaniu na nich wody, brudu czy tłuszczu. Jednak zamiast od razu udawać się do salonu, warto najpierw sprawdzić ceny okularów Swarovskiego w internetowych salonach optycznych, takich jak np. Duosshop.pl.

Okrągłe oprawki – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy w tym, co modne, będzie Ci do twarzy? Z pewnością, jeśli tylko odpowiednio dobierzesz kształt oprawek do kształtu twarzy. Musisz pamiętać o tym, że okulary dobiera się na zasadzie kontrastu z rysami twarzy, czyli:

  • okulary o okrągłych kształtach to idealny wybór dla osób posiadających ostre rysy twarzy. Wówczas, dzięki okrągłym oprawkom zyskujesz łagodniejszy wygląd.
  • okulary przeciwsłoneczne o kanciastych kształtach zdecydowanie lepiej pozostawić osobom o twarzy okrągłej, która wymaga optycznego wyrzeźbienia.
    Aktualne trendy w okularach przeciwsłonecznych to moda, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Warto rozpocząć wiosnę w najmodniejszych okularach przeciwsłonecznych tego sezonu.