Kiedy w końcu wyjedziemy z kraju (i jak się do tego przygotować)?

, Data publikacji:

Od jakiegoś czasu trwa okres szczególnie trudny dla wszystkich podróżników – trzeba było zrezygnować z regularnych wyjazdów, a wiele z naszych planów urlopowych musiało zostać zmienionych lub nawet odwołanych. Nie wiadomo, kiedy ograniczenia całkowicie znikną, ale jedno jest pewne: kiedyś wrócimy do normalności i znów wyjazdy będą bezpieczne, dlatego warto już teraz przygotować się do ewentualnych podróży. Najlepszym sposobem, by to zrobić, jest PKO Mastercard Platinum, czyli wszechstronna karta kredytowa, która gwarantuje ubezpieczenie podróżne, ułatwia dokonywanie transakcji i oferuje szereg innych, dodatkowych korzyści.

Dlaczego w podróż warto zabrać kartę kredytową?

PKO Mastercard Platinum to coś, co może raz na zawsze poprawić twój codzienny komfort życia. Karta skierowana jest przede wszystkim do osób, które dużo podróżują oraz dokonują różnorodnych zakupów w internecie. Pozwala na wybór wielu opcji płatności, w tym na robienie transakcji BLIKiem czy za pomocą telefonu lub smartwatcha, dzięki dodaniu karty do Apple Pay lub Garmin Pay. Ale to nie koniec wygód! Karta może być zarządzana z poziomu IKO lub iPKO, gdzie dodatkowo masz m.in. wgląd do wszystkich zrealizowanych transakcji. Dzięki karcie PKO Mastercard Platinum nie musisz też martwić się o zakupy w sklepach zagranicznych – transakcje w innych walutach zostaną rozliczone w złotówkach i nie będzie od nich pobrana dodatkowa prowizja, co, o czym wiedzą wszyscy wyjeżdżający za granicę, bardzo ułatwia życie i usprawnia podróż.

Przygotuj się do podróży – wybierz odpowiednie ubezpieczenie!

Jeżeli wciąż myślisz o przyszłych wyjazdach, a podróże zagraniczne to coś, co kochasz, wiesz, jak ważne jest zapewnienie sobie dodatkowej ochrony. Dzięki ubezpieczeniu podróżnemu oferowanemu przez PKO Bank Polski, które jest przypisane do twojej karty, skorzystasz z pomocy ubezpieczyciela zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował. To bardzo wygodna opcja, ponieważ nie musisz kupować dodatkowego ubezpieczenia przed podróżą. To również wariant, który pozwoli znacznie obniżyć koszty, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz najbliższych. Pakiet ubezpieczenia do karty PKO Mastercard Platinum obejmuje szeroki zakres, w skład którego wchodzi ochrona z tytułu kosztów leczenia i assistance do 400 tys. zł, OC do 1,2 mln zł, zniesienie udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie, ubezpieczenie bagażu i wiele innych – dzięki temu będziesz przygotowany na każdą okoliczność!

Transakcje zagraniczne

Podczas przyszłych podróży świetnie sprawdzi się również możliwość płacenia w różnych walutach. Jeżeli dokonujesz zakupów w sklepach zagranicznych, także przez internet, z pewnością docenisz to, w jak łatwy sposób możesz je realizować z PKO Mastercard Platinum. Wystarczy jedna karta, dzięki której bez dodatkowych kosztów przewalutowania zapłacisz za zakupy w dowolnym sklepie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z twojego konta zostanie ściągnięta kwota odpowiadająca wartości zakupów po atrakcyjnym kursie w momencie robienia transakcji. Taka usługa nie pociąga za sobą dodatkowych opłat, a każdy zakup kartą jest rozliczany w złotówkach, dzięki czemu łatwiej będzie kontrolować bieżące finanse i odkładać pieniądze na kolejny urlop.

Mastercard Bezcenne Chwile

Wybierając kartę kredytową PKO Mastercard Platinum, możesz przystąpić do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile, który został stworzony z myślą o osobach dokonujących różnorodnych transakcji. Jak to działa? Za transakcje u partnerów Mastercard otrzymujesz punkty, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody u partnerów, np. w Circle K, Carrefour, Douglas, RTV Euro AGD czy Empik. Wystarczy, że ustalisz swoje cele zakupowe i za przedmioty zapłacisz kartą PKO Mastercard Platinum, a im więcej zakupów przy pomocy karty dokonujesz, tym szybciej możesz osiągnąć swój wymarzony cel i otrzymać wybraną nagrodę. Może będzie to coś na wyczekany wyjazd?

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji