Luxurycruises.pl, czyli rejsy ekspedycyjne all inclusive

Autor tekstu: , Data publikacji:

Luxurycruises.pl to nowa strona internetowa, dzięki której miłośnicy spędzania wakacji na luksusowych statkach mają szansę odwiedzić najdziksze i najbardziej oddalone zakątki na ziemi, jak choćby Oceanię, Antarktydę czy Arktykę.

Na razie na stronie www.luxurycruises.pl są dostępne niemal wszystkie rejsy francuskiej pięciogwiazkowej kompanii Ponant. To luksusowe rejsy wycieczkowe i ekspedycyjne, komfortowe prywatne wyprawy we francuskim stylu na pokładzie pięciu kameralnych statków. Le Ponant to ekskluzywny i wydajny trzymasztowiec, oferujący 32 kabiny. Le Boréal i L’Austral to dwa najnowocześniejsze statki – każdy z nich oferuje 132 kabiny i apartamenty i oferuje szeroki wybór nowych tras. Le Soléal to wspaniały jacht ze 132 kabinami. Le Lyrial to z kolei najnowszy jacht we flocie.
Na stronie www.luxurycruises.pl znajdziemy wszelkie potrzebne informacje, potrzebne do podjęcia decyzji o wypłynięciu w rejs. W intuicyjnej wyszukiwarce znajdziemy interesujący nas region, statek, datę, ceny oraz dokładny plan rejsu. Oprócz tego na www.luxurycruises.pl znajdziemy opisy najbardziej ciekawych regionów, do których kameralne statki Ponant zawijają.

To miejsca odmienne od typowych tras wycieczkowych, jak choćby Biegun Północny – w zimie Przejście Północno-Zachodnie zamienia się w majestatyczną, białą pustynię – jednakże podczas krótkiego lata polarnego pokrywa lodowa topi się, dając podróżnikom dostęp do wspaniałych krajobrazów Dalekiej Północy i pozwalając im przebyć legendarną trasę morską, o czym marzy tak wielu śmiałków – to Islandia, Spitsbergen, Grenlandia i Zatoka Baffina oraz Morze Białe i najdalsze obszary rosyjskiej Północy z lasami tajgi borealnej.

Strona www.luxurycruises.pl prowadzona jest przez znaną w branży turystycznej firmę DTL Sp. z o.o. W sprawie rejsów Ponant można się skontakować pod numerem telefonu 22 455 38 42 lub mailowo info@ponant.pl

Zrzut ekranu 2015-09-29 o 15.21.03