Rejsy Costa Cruises. Gdzie popłynąć?

Statki linii Costa Cruises tętnią włoską atmosferą - życie na pokładzie toczy się do późnego wieczora, w barach z muzyką na żywo rozbrzmiewają hity z San Remo, a w restauracjach unosi się zapach spaghetti allo scoglio. Smaczna kuchnia, przystępne ceny i niska średnia wieku pasażerów to główne powody, dla których Polacy pokochali rejsy pod włoską banderą.

Majówka na Morzu Sródziemnym

Początek maja to doskonały okres na rejs po Morzu Śródziemnym. Polecamy trasę z włoskiej Savony, gdzie zaokrętujemy się na zbudowany w 2012 roku statek Costa Fascinosa o długości 293 m. Na pokładzie znajdują się 4 baseny, 5 jacuzzi, teatr, 12 barów i mnóstwo innych atrakcji. Popłyniemy na południe Włoch – do Neapolu, na Sycylię i na Maltę, a potem do Hiszpanii i Francji. Możliwy jest dolot na rejs z Warszawy lub przejazd autokarem z Poznania. Szczegóły rejsu: TanieRejsowanie.pl

Rejs marzeń: Mauritius – Seszele – Madagaskar – Reunion

Słońce górujące wysoko nad horyzontem, palmy kokosowe i tętniące życiem rafy koralowe to cechy wspólne tropikalnych wysp Oceanu Indyjskiego. Choć z pozoru te egotyczne miejsca wydają się podobne, to cechuje je ogromna różnorodność. Dlatego warto wybrać się w podróż, która je łączy i na własną rękę odkryć bogactwo smaków, zapachów, widoków i dźwięków rajskich wysp.

Mauritius słynie z piękna przyrody, Seszele z rajskich plaż otoczonych palmami i ogromnymi granitowymi skałami, a Madagaskar to niezwykle autentyczna wyspa, gdzie na widok turystów, mieszkańcy nadal szczerze się uśmiechają. Taki rejs to nie tylko rajskie wakacje, ale jednocześnie metafizyczna podróż do świata animistycznych wierzeń i obrzędów, a także podróż w czasie do czasów bez zaawansowanej technologii oraz wyprawa do świata niezwykłych zwierząt, które nie występują nigdzie indziej. Francuska wyspa Reunion to  kolejne spektakularne plaże, a także malownicze plantacje, na których uprawia się wanilię, owoce liczi czy trzcinę cukrową.

Szczegóły rejsu: TanieRejsowanie.pl

Eksperci rejsowania

Statki wycieczkowe są różnorodne – różnice między statkami mogą być bardzo duże lub tylko subtelne, jednak to właśnie te, na pozór drobne, szczegóły wpływają na finalne zadowolenie z podróży. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertów specjalizujących się w rejsach wycieczkowych, którzy nie tylko doradzą, który rejs wybrać, ale i dokonają najkorzystniejszej kalkulacji i zaproponują wygodny dojazd na rejs.

Pełna oferta rejsów wycieczkowych dostępna jest na stronie: TanieRejsowanie.pl