Materace hotelowe Hilding Anders sposobem na komfortowy wypoczynek w podróży

Sezon wakacyjny trwa, a to oznacza wzmożony ruch w miejscowościach turystycznych. Hotele i pensjonaty przeżywają prawdziwe oblężenie. Wybierając się na urlop mamy w planie odpoczynek na słonecznej plaży lub aktywny relaks w górach. Bez względu na to, jaki sposób na spędzenie wolnego czasu wybierzemy, ważny jest także wypoczynek w nocy. Wygodne łóżko jest niezbędne nie tylko w domowy zaciszu. Marka Hilding Anders w swojej ofercie posiada materace hotelowe, które zapewniają spokojny i zdrowy sen.

Dobry sen również podczas wakacji

Bez względu na to, czy planujemy dłuższy pobyt czy korzystamy z usług hotelu w ramach delegacji służbowej, sen zajmuje na przynajmniej kilka godzin. Warto zatem, aby był on dobrej jakości i pozwolił na to, abyśmy rankiem obudzili się pełni energii. Jeśli chodzi o standard pokoi hotelowych, przeważnie ich wystrój wygląda tak samo. W wygodnym i przytulnym pokoju, czołowe miejsce zajmuje łóżko, który przyniesie ukojenie po dniu pełnym atrakcji.

Materace hotelowe – co je wyróżnia?

Jeśli chodzi o materace, które używane są w pokojach hotelowych muszą być wygodne i sprawić, że goście których będą z nich korzystać, chętnie wrócą w to miejsce.  Możemy je dopasować w zależności do stylu w jakim urządzone jest wnętrze – nowoczesnym lub iście królewskim. Odpowiednio dopasowane łóżko daje poczucie luksusu, zwykle niedostępnego na co dzień, co pozwala gościom poczuć się wyjątkowo. Oczywiście ze względu na eksploatację, materace muszą być trwałe, co poprzedzone jest wielokrotnymi testami przeprowadzanymi w warunkach laboratoryjnych. Zgodnie z filozofią marki, która dba o ochronę środowiska, do produkcji ram i łóżek wykorzystywane jest tylko drewno z certyfikatem FSC (Forestward Stewardship Council). Oczywiście właściciele hoteli są odpowiedzialni za osoby, które korzystają z ich usług, co oznacza, że wszystko musi być nie tylko wytrzymałe, ale także bezwzględnie bezpieczne. W takim wypadku wszelkie testy dotyczą także surowców takich jak pianki, sprężyny, włókniny i pokrowce. Równie ważną kwestią co bezpieczeństwo, jest higiena. Materace muszą zapewniać odpowiednią wentylację, co pozwoli utrzymać je w czystości, a także posiadać pokrowce, które bez problemu można ściągać i prać. Warto wspomnieć, że materace do łóżka Hilding Anders są antyalergiczne, co oznacza, że osoby borykające się z problemami dróg oddechowych mogą bez problemu na nich spać.

Oferta dla hoteli i pensjonatów

Marka Hilding Anders posiada produkty dla każdego obiektu, prowadzącego usługi hotelowe. Kolekcja hotelowa pozwala na dobór jednej z trzech grup produktów:

  • Good wersja najbardziej ekonomiczna, jednak zapewniająca wysokie standardy, zapewniające zdrowy i regenerująco sen. To system wielu warstw, w skład którego wchodzi materac główny oraz nawierzchniowy, którego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny. Dwustronny materac sprężynowym, oparty jest na technologii sprężyn Bonell, natomiast wierzchnia część do materac piankowy Top Plus, o podwyższonym standardzie.
  • Better – wersja o podwyższonym standardzie, zapewniającą komfort i dobrą jakość snu. Zestaw składa się z 3 elementów, w którego skład wchodzą: materac w tzw. boxie, materac główny oraz materac nawierzchniowy. Taki układ zapewnia ukojenie dla kręgosłupa i  odpowiednią stabilizację mięśni podczas snu. Box to twardy materac na ramie drewnianej, który stosowany jest jako podstawa łóżka kontynentalnego.  Oprócz tego, mamy tuta także do czynienia z podwójnym materacem sprężynowym oraz piankowym materacem nawierzchniowym, wyprodukowanym z pianki Visco.
  • Best – zestaw sypialniany o najwyższym standardzie, w którego skład wchodzi Box Extra, dwustronny materac na sprężynie Multipocket w wersji z płytą lateksu po jednej stronie i pianką wysokoplastyczną po drugiej (Multipocket Plus) lub bez lateksu (Multipocket) oraz materac piankowy Foam Plus. Rolę materaca nawierzchniowego pełni tutaj Top Latex, którego zaletą jest dobra cyrkulacja powietrza, do której przyczyniają się specjalne otwory wentylacyjne.

Materace z każdej grupy są dostępne w standardowych wymiarach, jednak najpopularniejszy jest materac 160×200. W celu zachowania odpowiednich warunków higienicznych, wszystkie pokrowce można prać w temperaturze do 60 stopni. Warto wspomnieć, że dostępna jest także osobna grupa jaką są materace morskie, przeznaczone na starki czy promy.

Akcesoria, które przydadzą się w każdym hotelu

Akcesoria, które przydadzą się w każdym hotelu

Hilding Anders, oprócz materacy przeznaczonych do hotelowych łóżek, w swoim asortymencie posiada także szereg akcesoriów, takich jak poduszki, wezgłowia, dodatkowe pokrowce czy dostawki. Ciekawym rozwiązaniem są także systemy rzepów i zamków, dzięki którym złączysz materace, tak by podczas snu się nie rozdzielały.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.