Novotel i ibis Poznań Centrum pod jednym dachem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Novotel Poznań Centrum przeszedł gruntowną modernizację. Jej efektem jest między innymi otwarcie w tym samym budynku hotelu ibis. Tak powstało jedyne w swoim rodzaju combo Novotel & ibis Poznań Centrum.  To pierwszy tego typu obiekt ze wspólną recepcją, lobby i bazą gastronomiczną.

Poznań to najstarszy ośrodek wystawienniczy w Polsce. Każdego roku setki tysięcy osób przybywających na największe wydarzenia biznesowe, poszukują dla siebie odpowiedniej oferty hotelarskiej. Miasto, za sprawą swojej bogatej historii i szerokiej oferty kulturalno-wypoczynkowej, przyciąga również turystów indywidualnych. Combohotel Novotel & ibis Poznań Centrum stanowi doskonały wybór dla wszystkich odwiedzających historyczną stolicę Wielkopolski – zarówno dla podróżujących służbowo, jak i prywatnie. Lokalizacja w samym sercu miasta gwarantuje ogromny wachlarz możliwości, wynikających z bliskości kulturalnego i biznesowego centrum Poznania.Od Starego Rynku, Międzynarodowych Targów Poznańskich czy dworca kolejowego hotel dzieli zaledwie kilka minut spaceru.

Połączenie hotelu klasy średniej i ekonomicznej pod jednym dachem zaowocowało powstaniem obiektu, który odpowiada na zróżnicowane potrzeby gości hotelowych. Stylowe wnętrza o naturalnym charakterze, przełamane nieoczywistymi nowoczesnymi elementami, ciepłe światło i dużo zieleni tworzą przestrzeń, która sprzyja zarówno relaksowi, jak i pracy. W centralnym punkcie hotelowego lobby znajduje się barwny mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego, przedstawiający tętniące życiem ulice Poznania. Hotel Novotel & ibis Poznań Centrum, to doskonała przystań zarówno dla osób poszukujących profesjonalnego zaplecza eventowo-konferencyjnego, jak i dla tych, które oczekują obiektu zapewniającego udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Novotel & ibis Poznań Centrum to nie tylko destynacja podróżnych, ale również miejsce spotkań – także tych lokalnych. W obiekcie znalazły się dwa wyjątkowe koncepty gastronomiczne – restauracja Winestone, która wyróżnia się prostotą wykwintnych dań i starannie wyselekcjonowanym wyborem win oraz kawiarnia WiseCafe – przyciągająca smakiem i aromatem palonej na miejscu kawy, zaprojektowana zgodnie z założeniami programu zrównoważonego rozwoju Grupy AccorHotels i Grupy Orbis – Planet 21.