Novotele: azjatycka kuchnia w NOVO2 lounge barach

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowe menu, w tym między innymi dania kuchni azjatyckiej, będzimy mogli przetestować od początku październikach w należącej do Accor sieci hoteli Novote. Wszystko w ramach odwieżenia marki NOVO2, czyli nowoczesnych lounge barów w obiektach tej sieci.

Jesienna odsłona menu, dostępna będzie w NOVO2 lounge bar od pierwszych tygodni października i będzie bogatsza m.in. o specjalności kuchni dalekiego wschodu. Do wyboru będziemy mieć różne rodzaje Pad Thai, kaczkę Shishimi czy hummus z warzywami. W karcie odnajdziemy także autorską wersję burgera z grillowanej wołowiny oraz polską specjalność: policzki wołowe podawane z kaszą pęczak.

Nowe potrawy to jednak nie koniec pozytywnych zmian w NOVO2 lounge bar. Obok odbywających się z wielkim sukcesem od kliku miesięcy kulinarno-jazzowych spotkań nazwanych „Cookin’ Jazz”, już od listopada goście będą mogli uczestniczyć w kolejnym emocjonującym projekcie – „In The Game”. Ci dla których sportowe wydarzenia to punkt wyjścia do spotkań ze znajomymi i do wspólnego przeżywania emocji będą mogli cieszyć się najważniejszymi transmisjami, nie tylko z ligowych boisk i parkietów. Aby pełniej poczuć klimat sportowych wydarzeń, obsługa NOVO2 na czas trwania projektu zmieni stylizację i ubiór. Pojawią się sędziowskie uniformy, sportowe czapeczki i gwizdki. Do dyspozycji gości będą popularne piłkarzyki, zwane również trambambulą.

W ofercie hoteli z NOVO2 znalazł się niedawno hotel Novotel Kraków Centrum.