Nowe burgery w krakowskich hotelach ibis

Autor tekstu: , Data publikacji:

Burger nie jest już jedynie pogromcą głodu, a jego odmiany potrafią zadziwiać. Kompozycja soczystej, polskiej wołowiny najlepszej jakości, chrupiącej bułki oraz ulubionych dodatków stała się pretekstem do spotkań i wspólnego spędzania czasu. Już dziś można spróbować ich nowego oblicza w hotelach ibis w Krakowie.

 

Zdarza się, że wychodząc z domu na spotkanie ze znajomymi nie mamy sprecyzowanych planów i nie wiemy, gdzie zjemy kolację. Najczęściej wybieramy jednak miejsca blisko centrum miasta, do których łatwo się dostać. Dzięki swojej lokalizacji i bogatej ofercie gastronomicznej krakowskie hotele Ibis mogą stać się nowym, ulubionym miejscem spotkań. Niezapomniany klimat i dbałość o szczegóły sprawia, że chce się nie tylko do nich wrócić, ale i pokazać je innym. Idealnym rozwiązaniem dla zamawiania dań podczas grupowych wyjść może być propozycja w menu hotelowej restauracji: Party Burger niespotykana dotąd pozycja w niewiarygodnie dużych rozmiarach, którą można dzielić między kilka osób. Będzie oryginalną przekąską przy rozmowie, gdy nie mamy ochoty na całe danie i na pewno zaspokoi nasz głód. Dzięki nowościom proponowanym przez doświadczonych kucharzy ibis Kitchen możemy czerpać jeszcze większą przyjemność ze wspólnego jedzenia i spędzania czasu.

Dotychczas jednym z niewielu posiłków, którymi ludzie lubili się dzielić, próbując nowych połączeń, była włoska pizza. Jej wyjątkowy smak i rozmiar umożliwiał łatwy podział dania pomiędzy kilka osób. Czas na krok w przód i odkrycie czegoś nowego! Krakowskie hotele sieci Ibis proponują nam nowe rozwiązanie starego problemu. W hotelowym menu znalazł się Party Burger i Deska Burgerów. Oferta skierowana jest nie tylko do osób, gotowych na próbowanie nieznanych połączeń smaków, ale także rodzin z dziećmi. Najmłodsi członkowie rodziny słyną z tego, że nie chcą zamawiać dań z „dziecięcego menu”. Jaka radość spotkałaby dziecko i jego rodziców, które zamiast małej porcji posiłku, dostałoby burgera o średnicy pizzy? Takie danie to przepis na pokonanie głodu dla całej rodziny!

Niektórzy klienci lubią wyzwania, dlatego na życzenie gościa istnieje możliwość podania Party Burgera w całości, bez krojenia na mniejsze części. Wyjątkowa wielkość posiłku może być nie lada zaskoczeniem. Nie jest to jednak typowy burger w rozmiarze XXL ze zwielokrotnioną porcją mięsa wołowego. Posiada on kilkakrotnie większą ilość wszystkich dodatków. Właśnie to czyni go tak wyjątkowym!

Restauracja hotelowa, oprócz ponadwymiarowych burgerów, daje także możliwość personalizacji dania. Goście mogą spośród wszystkich dostępnych do burgerów dodatków samodzielnie wybierać te, które najbardziej lubią. Aspektem dodającym burgerom wyjątkowości jest zamieszczenie imienia gościa na chorągiewce wbitej w bułkę. Dodaje to poczucia wyjątkowości daniu, a także możliwość jeszcze głębszego delektowania się smakiem serwowanych potraw.