Nowe pokoje w Sheraton Grand Kraków

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sheraton Grand Krakow dysponuje 232 pokojami i apartamentami, które w 2016 roku zostały poddane renowacji. Wszystkie pokoje klasy premium zostały już odnowione, wyróżnia je elegancki i rezydencyjny design dostosowany do celów biznesowych, jak i wypoczynkowych.

 

Niewątpliwym atutem hotelu jest  jego usytuowanie, które oferuje niepowtarzalny widok na zakole Wisły i Zamek Królewski na Wawelu. Już wkrótce renowacja dobiegnie końca, a goście będą mogli korzystać z wnętrz zaprojektowanych przez znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza.

Projektant nadał pokojom wyjątkowo elegancki wygląd dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz mebli, wykonanych na specjalne zamówienie. Różnorodne tkaniny i elementy dekoracyjne zostały tak skomponowane, aby tworzyć wielowarstwowe i wyszukane formy designu we wszystkich elementach wystroju. Lokalne akcenty są wyrażone za pomocą wybranych wzorów oraz dzieł sztuki, wykonanych na zamówienie przez krakowską artystkę. Kluczowym elementem całego projektu jest oświetlenie nadające pomieszczeniom odmiennego charatkeru, czyniąc je jasnymi lub bardziej nastrojowymi, w zależności od pory dnia.

Sheraton Grand Krakow oferuje również odremontowane sale konferencyjne (w sumie 8 o łącznej powierzchni 500 m kw.), idealnie nadające się na spotkania oraz gale, jak również 4 restauracje.

sheraton.pl