Nowy projekt w Gdańsku. Poznajcie Motława Garden!

Marvipol Development, deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, wchodzi na rynek z nową inwestycją mieszkaniową. W gdańskiej dzielnicy Olszynka powstanie Motława Garden, projekt oparty na koncepcji miasta-ogrodu. Głównym założeniem projektu jest realizacja 21 willi miejskich. Łącznie powstaną tu 72 lokale w kameralnej zabudowie willowej.

Motława Garden to kameralne osiedle w Gdańsku, przy ulicy Wspólnej. Lokalizacja w zielonej dzielnicy Olszynka zachęca do aktywnego wypoczynku, miłośnicy joggingu i wycieczek rowerowych odkryją tu urokliwe miejsca: Kamienną Śluzę, Kolorowy Most nad Opływem Motławy, który łączy Olszynkę ze Śródmieściem, parki i skwery. Stąd niedaleko jest do Śródmieścia, dojazd autem do Nowego Miasta zajmuje nie więcej niż 10-15 minut. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa i przystanki autobusowe linii 123 i 131. W zaledwie 5-6 minut można dostać się stąd autobusem do stacji SKM.

W zachodniej części inwestycji Marvipol Development zaplanował piętnaście kameralnych willi miejskich, w każdej – cztery lokale  3- i 5-pokojowe o metrażach od 57 do 126 m2. We wschodniej części osiedla znajdzie się sześć willi miejskich w zabudowie bliźniaczej, w których powstaną lokale mieszkalne w metrażu 137 m2, z ogródkami i zielonymi tarasami. Do każdego lokalu deweloper proponuje garaż i miejsce postojowe przed budynkiem.

Marvipol Development uwzględnił w projekcie rozwiązania ekologiczne i technologie, obniżające koszty eksploatacji i przekładające się na jakość życia. Nowoczesny system zarządzania mieszkaniem Appartme pozwoli na optymalizację i kontrolę zużycia mediów.

Misją projektantów było takie zaaranżowanie przestrzeni osiedla, aby wpisywała się w ekologiczny trend i czyniła życie wygodniejszym. Dzięki zielonym strefom, ogródkom i tarasom w parterach, osiedle Motława Garden będzie sprzyjać budowaniu lokalnej społeczności.

– Naszą nową inwestycją zainteresują się ci klienci, którzy poszukują dla siebie i swoich rodzin większej przestrzeni do życia. Wille miejskie skąpane w zieleni to odpowiedź na potrzeby osób ceniących bezpośredni kontakt z przyrodą, środowiskiem naturalnym. Motława Garden z uwagi na atrakcyjną lokalizację i dobrą komunikację miejską, jest świetną odskocznią od gwaru miasta. Naszym celem było zaprojektowanie wygodnej przestrzeni, która wpisze się w ekologiczny trend i zapewni mieszkańcom komfortowe życie każdego dnia – powiedział Grzegorz Kawecki, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A.

Motława Garden charakteryzuje się nowoczesną, ponadczasową architekturą, inspirowaną gdańską zabudową. Wyróżnia się zgrabnymi, niedużymi bryłami, ciekawie wpisanymi w zieleń. Atutem są duże okna, zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz. Projekt architektoniczny opracowała pracownia KM Design. Oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2024 roku.

Więcej INFORMACJI ZNAJDZIESZ  >>> TUTAJ