Nowy wiceprezes Radisson Hotel Group na Polskę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od połowy października Maciej Miazek przejął odpowiedzialność za hotele Grupy Radisson w Polsce, a obecnie odpowiada także za rynek rosyjski. Jego głównymi obowiązkami będzie analiza przychodów oraz rozwój operacyjny. Radisson Hotel Group jest już kluczową grupą w Polsce, z 14 działającymi i 4 rozwijającymi się hotelami w pięciu markach: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson i Park Inn by Radisson.

Nowa pozycja pochodzącego ze Szczecina Macieja Miazka sprowadzi go z powrotem do Polski, gdzie będzie w bliskim kontakcie z zarządem i właścicielami hoteli, a także oceni nowe potencjalne relacje biznesowe.
Maciej Miazek z Rosją związany jest od 2014 roku, dlatego biuro tego 51-letniego eksperta w dziedzinie hotelarstwa pozostanie nadal w Moskwie. Początkowo do 2014 roku był Dyrektorem Generalnym hoteli Radisson we Wrocławiu, w Gdańsku i w Sopocie. Następie przez 3 lata piastował jednocześnie urząd Dyrektora Generalnego hotelu Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya z 1,200 pokojami oraz Dyrektora Rejonowego w Sankt Petersburgu. Natomiast, od 2017, jako Dyrektor Regionalny, odpowiedzialny był za hotele Radisson Hotel Group w Rosj, Azerbejdżanie i Armenii, a w styczniu 2020 objął stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych na Rosję, które w październiku zostało rozszerzone o Polskę. Ten doświadczony hotelarz zajmował również różne stanowiska w sieci hoteli Radisson w USA, na Karaibach, na Łotwie, w Irlandii i Estonii.

Maciej Miazek posiada bardzo pasjonujący i urzekający styl zarządzania, a jego prawie 30-letnie doświadczenie sprawia, że jest prawdziwym specjalistą w branży hotelarskiej i członkiem sieci hoteli Radisson od 1992 roku, co jest doskonałym przykładem odpowiedniego zarządzania talentami w grupie hotelarskiej. Oprócz języka polskiego Maciej Miazek posługuje się językami angielskim, rosyjskim i niemieckim.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji