Open day w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już 28 lutego w godzinach 10.00 – 17.00 w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia odbędzie się dzień otwarty. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć hotel w pełnym wyposażeniu i aranżacji.  Wydarzenie dedykowane jest zarówno gościom biznesowym, jak i indywidualnym.

W programie zaplanowana jest prezentacja sal w przykładowych układach i aranżacjach, poczęstunek, degustacja dań oraz losowanie nagród. Dzień otwarty organizowany jest po raz pierwszy. Zaplanowany został, by spełnić oczekiwania gości, zapoznać ich z ofertą oraz przestrzenią. To również szansa na znalezienie odpowiedzi na pytania, które przychodzą do głowy organizatorom ważnych spotkań, konferencji.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to czterogwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Marriott International. Został otwarty na początku czerwca 2015 roku. Położony w najlepszej lokalizacji, w samym sercu Gdyni, tuż obok Skweru Kościuszki, gdyńskiej plaży i Bulwaru Nadmorskiego.

Hotel posiada 200 pokoi w tym 128 z widokiem na morze, nowoczesne centrum konferencyjne z 9 salami o łącznej powierzchni ponad 1000 m. Największa z nich pomieści ponad 500 osób, posiada przepiękny, panoramiczny widok na morze oraz taras widokowy. Jest to idealne miejsce na organizację dużych eventów biznesowych, bankietów oraz wesel.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji