Apartamenty w sercu Powiśla. Odbierz klucze już w czerwcu!

Powiśle zostało mianowane jednym z dziesięciu najfajniejszych miejsc w Europie. To właśnie w tej dzielnicy powstaje luksusowy apartamentowiec klasy premium - Topiel No 18. Co składa się na najwyższy standard inwestycji?

Powiśle od lat stanowi centrum rekreacji i rozrywki w stolicy. Malownicze widoki, ścieżki dla rolkarzy i rowerzystów, tramwaje wodne oraz ciekawe restauracje i kawiarnie to tylko cześć atrakcji oferowanych przez to niezwykłe miejsce. Dzielnica rozwija się, przyciągając nowych zwolenników, a niepowtarzalny klimat Bulwarów Wiślanych sprawia, że Powiśle nosi miano najmodniejszego miejsca w stolicy. Ta wyjątkowa część miasta doceniana jest nie tylko przez mieszkańców Polski, ale również przez osoby przyjezdne zza granicy. W ostatnim miesiącu brytyjski dziennik “The Guardian” uznał warszawskie Powiśle za jedno z dziesięciu najfajniejszych miejsc w Europie, zestawiając je m.in. z takimi miejscami jak Barrio El Cabanyal w hiszpańskiej Walencji czy Quartier de la Réunion w Paryżu*.

To właśnie w wyjątkowym otoczeniu Powiśla powstaje luksusowa inwestycja Marvipol Development – Topiel No 18. Budynek idealne wpisuje się w klimatyczną dzielnicę zarówno swoją architekturą, jak i bogactwem oferowanych udogodnień. Zachwycająca lokalizacja nie jest jednak jedynym atutem powstającego budynku.

Apartamenty klasy premium

Topiel No 18 to niezwykły projekt stanowiący doskonałe połączenie kameralności z najwyższymi standardami, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Inwestycja klasy premium obejmuje zaledwie 52 komfortowe lokale. Wśród nich dostępne są w ofercie luksusowe mieszkania o powierzchniach od 75 do 152 m2. Każde z nich posiada przestronny taras, balkon lub loggię, a apartamenty znajdujące się na ostatnich kondygnacjach zagwarantują przyszłym mieszkańcom niezapomniany widok na barwne Powiśle.

Pełen wachlarz udogodnień

Obiekt wyposażony zostanie również w pakiet wyjątkowych udogodnień, m.in. całodobową recepcję z usługą concierge czy nowoczesny business lounge. Budynek zyska na atrakcyjności dzięki nowoczesnym standardom takim jak system inteligentnego zarządzania, który pozwoli mieszkańcom na zdalne sterowanie niemal każdym domowym urządzeniem. W budynku znajdzie się również trzypoziomowy parking podziemny z 68 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz rowerownia. Wyróżnikiem rezydencji będzie nowoczesna siłownia z najwyższej klasy sprzętem marki Technogym z linii ARTIS, dostępna jedynie dla lokatorów. Będzie to pierwszy apartamentowiec z tak luksusowym wyposażeniem sportowym w Polsce.

Architektura, która potrafi zachwycić

Topiel No 18 to unikalny, projekt architektoniczny, który niewątpliwie przyciąga uwagę m.in. dzięki oryginalnie zdobionej elewacji. Do jej wykonania użyto najwyższej klasy materiałów m.in. surowego betonu architektonicznego, płyt dekoracyjnych z elementami kamienia oraz barwionego stopu mosiądzu w kolorze złota. Inne obszary budynku wykończone zostały przy użyciu wysokiej jakości drewna, naturalnego kamienia, eleganckich wykładzin oraz trwałych stopów metalu. Połączenie tych materiałów z unikalną wizją architektów sprawia, że Topiel No 18 wyróżnia się na tle sąsiadujących budynków, wyznaczając nowe standardy prestiżu na Powiślu.

Nieruchomość zostanie oddana do użytku już w czerwcu bieżącego roku. Więcej informacji na stronie: https://www.topiel18.pl/.

Umów się na spotkanie i odkryj wyjątkowy standard inwestycji Topiel No 18!