Pozyczki na raty. Jak rabaty, tylko pożyczki

Autor tekstu: , Data publikacji:

Popularność rat jak sposobu alternatywnego rozliczenia się za zakupione towary lub usługi wywodzi się z bardzo prostego rozumowania: czasem spłacać wszystko naraz jest ciężko, nawet jeżeli to jest stosunkowo mała kwota. Rozłożoną w czasie płatność jest łatwiej zrealizować zarówno z finansowego punktu widzenia, jak i psychologicznego.

Pożyczka wygodna, bo na raty

Pożyczkę można dostać na wiele sposobów. Jej wysokość kredytodawca ustala na podstawie przeanalizowania dokumentów i oświadczeń interesanta, czyli mamy do czynienia z klasycznym przypadkiem bezosobowego traktowania klientów. Mechanistyczna czynność, bezduszność i brak zainteresowania się człowiekiem. Ekassa.pl nie działa w ten sposób, ponieważ szanuje swoich klientów i ceni ich osobowość. Każde zgłoszenie zostaje opracowane przez wykwalifikowanego doradcę kredytowego na podstawie pozostawionych przez interesanta danych. Takie podejście umożliwia personalizację usług konkretnie pod potrzeby poszczególnych klientów i wypracowanie najlepszych strategii kredytowych, które usatysfakcjonują nawet wybrednych czy nieufnych interesantów. Ekassa.pl oferuje Tobie kredyty online, stąd ta możliwość rozłożenia należności na niemalże dowolną ilość rat o mniejszych sumach do zapłaty. Pozyczki na raty są usługami wielofunkcyjnymi o wysokich wskaźnikach łatwości, z którą one na ogół ulegają personalizacji.

Antykoncepcja umysłowa

Środki antykoncepcyjne są znane każdemu. One zostały wynalezione w celu stworzenia narzędzia, które pozwoli przejąć kontrolę nad reprodukcją, czyli poskromić dążenie życia do przetrwania. Być może jest to przykład zbyt mocny lub wręcz uderzający, jednak ilustruje pewną niezwykle ważną umiejętność psychiki ludzkiej. Samą tylko siłą myśli potrafimy przeżywać emocje innych istot ludzkich po prostu wyobrażając je sobie. Ta wrażliwość na regularne wywieranie pośredniego wpływu jest słabością, przeciwwagą której jest świadomość siebie jako jednostki autonomicznej i nie podlegającej żadnej innej formie kontroli, prócz siebie samej. Krócej ujmując mamy swoistą tarczę mentalną, chroniąca nas przed implikacją dowolnych poglądów z zewnątrz. Jak to się ma do pożyczek? Cóż, częste natarczywie powtarzające się informacje ludzka świadomość potrafi błędnie zaliczyć do ważnych. Taki ot brute force umysłu. Z tej słabości potrafią korzystać oszuści – tworzą kopie znanych stron internetowych by wyłudzać dane osobowe. Marketing również wyciska z tego zjawiska maximum korzyści: szokująca lub obrzydliwa reklama bardziej zapada w pamięć, niż śmieszna, ponieważ odwołuje się do instynktów zamiast do inteligencji czy wyobraźni. Po prostu zapamiętaj, że bajeczne warunki z reklamy nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością i można trafić w dość nieprzyjemną sytuację. Podczas liczenia pieniędzy używaj logiki zamiast uczuć, szczególnie jeżeli zamierzasz pożyczać od kogoś.

Słyszałem o pewnej firmie…

Najlepsza reklama to poczta pantoflowa. Zapytaj rodziców lub znajomych, poszukaj opinii w Internecie, zbierz informacje. Szczere zdania użytkowników sieci kształtują pełny wizerunek badanej przez Ciebie firmy. Wszystko zostało uwzględnione: prywatne opinie, oferta, jakość, personel etc. Wiadomo, że wszystkim naraz dogodzić się nie da, jednak znam firmę, która słucha swoich klientów i dzięki temu rośnie. Dziękujemy za zaufanie i współpracę! Zaprzyjaźnijmy się?

Trzy proste kroki po najfajniejszą w necie pożyczkę na raty:

  1. Wejść na stronę pozyczki na raty w Ekassa.pl!
  2. Wypełnić formularz!
  3. Cieszyć się kasą!

Wniosek

Otrzymanie pożyczki na raty online wcale nie jest trudne. Najważniejsze pozostaje niezmienne – należy podchodzić do kredytu z zimną głową i kalkulatorem. W Ekassa.pl możesz liczyć nawet na profesjonalną konsultację doradcy kredytowego oraz opracowanie indywidualnego programu przyszłej pożyczki.