Rawa Blues w katowickim Novotelu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Co łączy Rawa Blues festiwal i należącą do AccorHotels markę Novotel? 

Wybitni muzycy, niepowtarzalna atmosfera i widzowie z całego świata – tak można podsumować festiwal Rawa Blues. Aby mógł się on jednak odbyć potrzebne jest także zaplecze, którego na pierwszy rzut oka nie widać. Wyjątkowo skomplikowana logistyka i miesiące planowania, a to wszystko, aby przez kilka dni przenieść stolicę światowego bluesa do Katowic. Już po raz kolejny artyści zatrzymają się i będą wypoczywać w katowickim hotelu Novotel i przygotują wyjątkową atrakcję dla gości.

Nocleg w tym hotelu stał się tradycją, którą zdecydowanie warto pielęgnować. Muzycy mogą liczyć na obsługę na wysokim poziomie, wykwintne jedzenie i małą odległość od najważniejszych miejsc w mieście. Tradycją są także jam session, organizowane w hotelu na koniec festiwalowego dnia. Wydarzenie to otwarte będzie dla gości hotelowych. Kameralna sesja z muzykami i przedłużenie wyjątkowych emocji, które towarzyszą festiwalowi to tylko dwie z wielu zalet tego wydarzenia.

Współpracę między powyższymi dwoma podmiotami można zaobserwować przez cały rok. Ponieważ hotele Novotel prowadzą projekt o nazwie MyRoom ich załoga może zaprojektować pokój hotelowy według własnych preferencji i pasji, dlatego też nie mogło zabraknąć pokoju Rawa Blues. Jego autorem są pracownicy – pasjonaci bluesa i wieloletni uczestnicy festiwalu.