Pracujesz w podróży? Postaw na sprzęt, który dotrzyma Ci kroku 

Częste podróże służbowe, praca zdalna w terenie, prezentacje u Klientów powodują, że szukamy urządzeń, które dotrzymają nam kroku. Mają być niezawodne, zwiększać efektywność naszej pracy, ułatwiać zarządzanie biznesem i sprawdzać się w każdych warunkach.  Jak zatem wybrać laptopa do zadań służbowych, który zadowoli profesjonalistę także w podróży? 

Z pomocą przychodzi Lenovo ThinkPad X1 Yoga 3 generacji – laptop 2w1, który dostosowuje się do Ciebie. Dzięki 360-stopniowemu zawiasowi zapewnia cztery elastyczne sposoby użytkowania, przydatne gdy pracujesz, prezentujesz, tworzysz lub korzystasz z sieci. Był testowany pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej MIL-SPEC 810-G Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych i przeszedł 200 testów jakościowych, które gwarantują, że laptop przetrwa nawet najtrudniejsze warunki pracy jak np. wstrząsy, upadki z wysokości, wilgoć, ciepło, kurz.
Sprawdź, jak ThinkPad X1 Yoga może pomóc Ci w pracy!

Wydajność i szybkość, którą pokochasz

ThinkPad X1 Yoga został wyposażony w nowy procesor Intel Quad Core 8. generacji, który charakteryzuje się o 35% większą wydajnością w porównaniu z poprzednią generacją i w połączeniu z szybszą pamięcią operacyjną LPDDR3 zawsze dotrzyma Ci kroku. Jeśli dodasz opcję globalnej łączności LTE-A możesz korzystać z Internetu z każdego zakątka świata, nawet bez dostępnej sieci Wi-Fi. Pracując zdalnie, będąc w podróży masz stały, nieprzerwany dostęp do aktualnych dokumentów i spraw swojej firmy.

Dodatkowo X1 Yoga ma wbudowaną technologię Intel Thunderbolt 3, USB-C i DisplayPort, które umożliwiają czterokrotnie szybszą transmisję danych czy dwukrotnie większą przepustowość wideo niż przy wykorzystaniu innego gniazda. Jeśli przenosisz dużą ilość danych na pewno docenisz te możliwości i zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Zwiększ efektywność pracy – wydawaj komputerowi polecenia

Przy użyciu funkcji Cortana Premium możesz wydawać polecenia X1 Yoga z odległości 4 metrów. Cortana rozumie nie tylko co mówisz, ale także co myślisz. Wbudowane wszechkierunkowe mikrofony dalekiego zasięgu zapewniają odpowiednią wyrazistość Twojego głosu, dzięki czemu możesz łatwo i szybko dodawać spotkania do kalendarza, wyszukiwać pliki, sprawdzać status lotu czy pogodę.

Bateria, na którą możesz liczyć w terenie

X1 Yoga  pozwala nawet na 15 h pracy na baterii i zapewnia szybkie ładowanie. Dzięki technologii Rapid Charge będziesz w stanie naładować baterię do 80% już w godzinę. Możesz to zrobić w drodze do pracy, na spotkanie, w przerwie na lunch czy podczas międzylądowania i korzystać z kolejnych 12 godzin pracy. Zapomnij o konieczności szukania gniazdek elektrycznych, gdziekolwiek będziesz, ThinkPad Cię nie zawiedzie.

Pracuj kreatywnie, jeszcze wydajniej i postaw na najwyższy komfort użytkowania

ThinkPad X1 Yoga został wyposażony w innowacyjną klawiaturę Rise and Fall, która dostosowuje się do trybu Twojej pracy. Jeśli pracujesz na laptopie, klawisze podnoszą się ułatwiając tym samym napisanie raportu czy tworzenie arkusza kalkulacyjnego. Opcja tabletu chowa i blokuje klawisze, dzięki czemu możesz pracować jeszcze wydajniej na zupełnie płaskiej powierzchni.

Dodatkowo wbudowane, ładowane pióro cyfrowe ThinkPad Pro Pen pozwala Ci robić notatki, szkicować, podpisywać dokumenty bez obawy, że się wypisze czy wyczerpie. Masz je zawsze przy sobie, wbudowane, więc go nie zgubisz.

Możesz także skorzystać z technologii Glance, dostępnej w opcji z kamerą na podczerwień, która łączy śledzenie oczu, twarzy i spojrzenia. Do przełączania okien, zarzadzania dokumentami czy ustawiania kursora wystarczy jedynie ruch oczu. Praca z X1 Yoga jeszcze nigdy nie była tak efektywna!

Opcjonalny wyświetlacz HDR Dolby Vision wyświetla fenomenalny, realistyczny obraz o 100-procentowej gamie kolorów. Większa jasność, kontrast, maksymalna szczegółowość, a to wszystko z minimalnym wpływem wyświetlacza na żywotność baterii. Korzystaj z imponującego ekranu, który sprawdzi się w każdych warunkach, także podczas pracy w terenie.

Bezpieczny także w podróży

Lenovo dba o najwyższe bezpieczeństwo danych i sprzętu Twojej firmy. Dzięki ThinkShutter, wbudowanej i przesuwanej osłonie na kamerkę, zapewniasz sobie poczucie prywatności. Przesuwasz palcem, kiedy masz biznesową rozmowę online, a następnie zasuwasz, kiedy już nie używasz kamery. Praca w podróży jeszcze nigdy nie była taka bezpieczna. Fast Identity Online (FIDO), trzywarstwowe zabezpieczenie logowania chroni Cię przed kradzieżą haseł i wyłudzaniem informacji, a także pozwala na bezpieczne logowanie. Dotykowy czujnik linii papilarnych Match-on-Chip umożliwia bezpieczne logowanie bez konieczności pamiętania haseł. Wszystkie funkcje zabezpieczeń X1 Yoga chronią Twoją prywatność i dane firmowe, pozwalając zająć się codziennymi obowiązkami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Lenovo ThinkPad X1 Yoga lub dobrać odpowiedni sprzęt dla Twojego biznesu?
Odwiedź www.netz.pl i zapytaj o fachową pomoc profesjonalistów IT.