Premier Collection. Nowa marka spod znaku Best Western

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sieć Best Western wprowadza na polski rynek hoteli nową markę Best Western Premier Collection, do której będą należeć dwa obiekty z Grupy Q Hotels – z Wrocławia i Krakowa – do tej pory funkcjonujące pod brandem Best Western Plus. Nowe kontrakty mają wejść w życie już w pierwszej połowie tego roku.

Best Western Premier Collection to nowa marka typu „soft brand”, zrzeszająca najwyższej jakości niezależne hotele, zlokalizowane na najważniejszych rynkach na świecie. Hotele Best Western Premier Collection muszą posiadać certyfikat jakości serwisu TripAdvisor i co najmniej cztery gwiazdki.

Do nowej marki Best Western zostaną włączone dwa hotele, które okazały się doskonałymi partnerami sieci, a jednocześnie efektywnie rozwijają własny potencjał. Przejście hoteli Q spod szyldu Best Western Plus do Best Western Premier Collection to efekt docenienia wysokiego standardu i oferty dwóch polskich hoteli.

– Brand Best Western Premier Collection został stworzony dla hoteli, które chcą rozwijać własną markę, ale jednocześnie stawiają na silną współpracę z Best Western. Mam nadzieję, że ogłoszenie tej współpracy otworzy nam drzwi do kolejnych kontraktów z podobnymi hotelami w różnych miastach w Polsce – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

– Przejście hoteli Best Western Plus Q do nowo powstałej marki Best Western Premier Collection to niezwykle ważny krok w perspektywie rozwoju naszych hoteli. Cieszę się, że doceniono wysoki standard i doskonałe funkcjonowanie Hoteli Q, i liczę na udaną współpracę w ramach Best Western Premier Collection – powiedział Piotr Madej, dyrektor zarządzający Grupą Q Hotels w Polsce.