Różana Rezydencja. Luksus, który daje ukojenie

Któż nie marzy o chwili relaksu w zabieganym świecie? Z dala od miejskiego zgiełku 
 i obowiązków, blisko natury, w miejscu pełnym luksusu, gdzie spotkać nas może jedynie błogi relaks i najwyższej jakości opieka, którą otoczą nas specjaliści wellness i SPA? Różana Rezydencja zapewnia spełnienie tych marzeń w swoich kameralnych i komfortowych wnętrzach. Zaprasza do magicznego świata, w którym każda spędzona minuta daje ukojenie 
 i niczym nie zakłócony spokój duszy i ciała.

Wystarczy nieco ponad godzina drogi z Łodzi i niespełna godzina dojazdu z Warszawy, aby przekroczyć gościnne progi Różanej Rezydencji. Położony w centralnej Polsce obiekt zaprasza wszystkich, którzy w niezwykłej ciszy, w otoczeniu przyrody i pod skrzydłami wykwalifikowanej kadry chcą doświadczyć niezwykłego, niespotykanego nigdzie indziej odpoczynku. Różana Rezydencja mieści się w zabytkowym dworze z początku XX wieku, otoczonym ponad 200-letnim parkiem krajobrazowym. Goście mogą liczyć na pełen komfort przez cały okres pobytu. Różana Rezydencja jest bowiem w całości dedykowana ukojeniu i harmonii duszy i ciała. Obiekt przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych, bez małych dzieci i zwierząt. Holistyczny charakter Rezydencji zdefiniowano tak dla niczym nie skrępowanego wypoczynku.

Do dyspozycji gości pozostaje 9 Różanych Sypialni dla łącznie 18 osób, rozsianych 
 w różnych zakamarkach na terenie obiektu. Wymagający klienci mogą zdecydować się 
 na Różany Apartament z kominkiem, lub połączenie Apartamentu i Różanej Sypialni. 
 We wszystkich sypialniach królują jasne barwy i… róże! To połączenie szczególnie zachwyci wielbicielki tych ukochanych przez wiele kobiet kwiatów. Dla komfortu gości w Różanej Rezydencji wymeldować można się do 14.00 i pozwolić tym samym na dłuższe, słodkie lenistwo.

A’propos słodyczy… Sen w przestronnych wnętrzach to tylko wstęp do pełnego relaksu. W Różanej Rezydencji wiedzą, że zarówno ciału jak i duszy potrzebne są niezapomniane wrażenia kulinarne. Na przebudzenie energii dodadzą świeżo wyciskane soki, a w ciągu dnia kusi zapach ziół i świeże, regionalne i sezonowe produkty najwyższej jakości. Posiłki podawane są w stylu slow, aby czerpać z nich jak najwięcej przyjemności. O odpowiednią oprawę wrażeń kulinarnych dbają również sommelierzy, którzy serwują gościom wyselekcjonowane wina zarówno z Polski jak i najdalszych zakątków świata.

W Różanej Rezydencji nie może również zabraknąć przygotowywanej na miejscu różanej konfitury, która idealnie komponuje się z wypiekanym w różanej kuchni ciastem. Takiego podwieczorku, codziennie po 16.00, nie można przegapić. na wyłączność. Do dyspozycji gości pozostają niezbędne dziś bezpłatny parking i wi-fi. Starannie wyselekcjonowane smaki nadają również wyjątkową oprawę spotkaniom biznesowym, okolicznościowym i uroczystościom rodzinnym.

W Różanej Rezydencji zorganizować można zarówno przyjęcie dla 50 osób, jak i kameralną kolację w wąskim gronie najbliższych. Całości dopełnić może indywidualnie dopasowane menu, a latem przyjęcie w ogrodzie. Rezydencję można również wynająć wynająć na wyłączność. Do dyspozycji gości pozostają niezbędne dziś bezpłatny parking i wi-fi.

Strefę Snu i Strefę Posiłku uzupełnia Strefa Odpoczynku. Na szeroki wachlarz zabiegów składają się: kojące masaże relaksujące i antystresowe, zabiegi na twarz i ciało dobrane 
 do indywidualnych potrzeb gości i specjalnie wyselekcjonowane zabiegi dla panów. 
 Zabiegi w Strefie Wellness wykonywane są z wykorzystaniem esencjonalnych kosmetyków 
 i olejków Aromatherapy Associates.

Niezwykłą część oferty Różanej Rezydencji stanowią zabiegi refleksologii – unikatowa terapia stóp, dłoni, twarzy i głowy. Z oferty Różanej Rezydencji skorzystać można również 
 w specjalnie dobranych do indywidualnych potrzeb pakietach. 
 Bez względu na to, czy zdecydujemy się na odprężający weekend dla dwojga, wyjątkowy pobyt dla przyjaciółek czy pakiet Wellinclusive, każdy będzie mógł skorzystać z gościnnych progów dworu na miarę swoich potrzeb.