Ruszył hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Autor tekstu: , Data publikacji:

22 sierpnia ruszył pierwszy w Gdańsku hotel marki ibis - ibis Gdańsk Stare Miasto. Nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania w towarzystwie klimatycznego Starego Miasta to ciekawy mariaż nowoczesności z historią.

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto znajduje się nieopodal gdańskiego Górnego Miasta. Od najważniejszych atrakcji turystycznych, takich, jak Bazylika Mariacka, pomnik Neptuna czy Żuraw dzieli go zaledwie kilka minut spacerem. Niedaleko jest również nad brzeg Motławy, skąd rozpościera się widok na Wyspę Spichrzów i port. Zaletą jego położenia jest także bliskość Dworca Gdańsk Główny oraz punktu odpraw lotniskowych Terminal Miasto. Otwiera to wiele możliwości, nie tylko dla pobytów wypoczynkowych i turystycznych, ale także biznesowych.

W hotelu dostępnych jest 120 pokoi, w tym 80 dwuosobowych. Wszystkie wyposażone są w łóżka Sweet Bed typu Queen, zaprojektowane zgodnie ze standardem „Sweet Room”. Umożliwia to dostosowanie przestrzeni do upodobań i potrzeb gości. Każdy z pokoi jest dla niepalących. Dla osób z dziećmi hotel oferuje 12 pokoi rodzinnych, gdzie oprócz podwójnego łóżka znajduje się rozkładana sofa.

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto to również wygodne miejsce na spotkania biznesowe – oferuje 86 m² nowoczesnej, klimatyzowanej przestrzeni konferencynej. Sale wyposażone są 
w niezbędny sprzęt, zarówno biurowy, jak i multimedialny.
Goście mogą skorzystać z oferty gastronomicznej w restauracji ibis kitchen oraz hotelowym barze. W całym hotelu dostępny jest szybki internet WiFi.

Hotel został stworzony w nowoczesnym stylu Avanzi, którego głównym założeniem jest otwarta przestrzeń wspólna, dająca gościom poczucie swobody i  nieformalnej atmosfery. Ciepła kolorystyka i oświetlenie zapewnia komfort i wypoczynek. Tutaj także można puścić wodze swojej fantazji – dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, strefy ogólnodostępne można zaaranżować wedle własnego pomysłu, zgodnie ze swoimi potrzebami tak, aby czuć się komfortowo.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji