Będzie nowy hotel Four Points by Sheraton Zakopane

Autor tekstu: , Data publikacji:

Starwood Hotels & Resorts podpisał porozumienie z firmą Bristol Sp. z o.o. w sprawie uruchomienia nowego hotelu spod znaku Four Points by Sheraton. Otwarcie planowane jest w pierwszym kwartale 2020 r. Hotel zlokalizowany będzie w Zakopanem.– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z Bristol Sp. z o.o. i ogłoszenia naszej drugiej inwestycji w Polsce zaraz po Four Points Mokotow – powiedział Michael Wale, Prezes Starwood Hotels & Resorts na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. – Four Points Zakopane będzie oferować gościom nowe hotelowe doświadczenie, którego podstawą jest stylowy komfort 
i serwis na dobrym poziomie i to wszystko w idealnym górskim położeniu.

– Cieszymy się na wprowadzenie nowego życia do historycznego hotelu Bristol, prawdziwej perełki Zakopanego. Jesteśmy przekonani, że po niezbędnej rozbudowie i modernizacji budynku, zarówno hotel Bristol, jak i jego malownicze okolice wzdłuż górskiego potoku, staną się jednymi z atrakcyjniejszych części miasta. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym projektem i nie możemy się już doczekać zaoferowania naszym gościom delektowania się niepowtarzalną atmosferą Zakopanego i odpoczynku w naturalnym otoczeniu Tatr – mówił z kolei Sławomir Janiszewski, prezes firmy Bristol Sp. Z o. o.

Four Points w Zakopanem będzie usytuowany w historycznym budynku dawnego hotelu Bristol, który po wielu pracach renowacyjnych zostanie przekształcony w hotel. Obiekt będzie oferować 97 pokoi, restaurację i bar sygnowany markowym programem Best Brews™, centrum fitness, basen oraz blisko 300 metrów kwadratowych powierzchni sal konferencyjnych. Goście będą mogli cieszyć się wszystkimi charakterystycznymi dla marki udogodnieniami, łącznie z łóżkiem Four Points by Sheraton, bezpłatną butelką wody, szybkim i bezpłatnym internetem we wszystkich miejscach.