Ruszyła sprzedaż w wieżowcu Liebeskinda

Autor tekstu: , Data publikacji:

16 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż apartamentów w ZŁOTEJ 44 – zlokalizowanym w centrum Warszawy wieżowcu. Złota 44 to jeden z najwyższych w UE budynków mieszkalnych, zaprojektowany przez światowej sławy architekta, Daniela Libeskinda i wnętrzami autorstwa renomowanej londyńskiej pracowni Woods Bagot.

Kompleksowo wykończone, ekskluzywne apartamenty będą oferowane w dziewięciu wariantach aranżacji wnętrz. – Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych oraz nowo wprowadzone do sprzedaży, deficytowe na rynku i silnie poszukiwane przez klientów średniej wielkości apartamenty o powierzchni od 90 do 120 metrów. W ofercie znajdują się również większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250 metrów kwadratowych wzwyż – mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A.

ZŁOTA 44 zapewnia także ofertę penthouse’ów, które mogą przekraczać nawet 1000 metrów kwadratowych, dając klientom możliwość zamieszkania na całym piętrze budynku. Jednym z najatrakcyjniejszych apartamentów jest penthouse o powierzchni 400 mkw. położony na trzech najwyższych piętrach budynku z zapierającym dech widokiem na Warszawę obejmującym Pałac Kultury, Wisłę i Stare Miasto.

Fot. Agnieszka Karaś

Fot. Agnieszka Karaś

– Średnia cena „all inclusive” za metr kwadratowy apartamentu położonego w ZŁOTEJ 44, w jednym z najbardziej luksusowych budynków w Europie Środkowo Wschodniej wyniesie 28 tys. zł. Warto także podkreślić, że każdy z apartamentów jest unikalny, dlatego ich wartość została wyceniona indywidualnie – mówi Jeffrey E. Stonger, wiceprezes Zarządu Amstar. W zależności od lokalizacji, wielkości, układu i standardu wykończenia apartamentu cena metra będzie wynosić od 24 do 40 tysięcy zł za pakiet „all inclusive”.

Do wyłącznej dyspozycji rezydentów przeznaczone będą usługi i udogodnienia, które wyznaczą charakter miejsca i stworzą wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców i ich gości. Tuż za progiem własnego apartamentu rezydenci będą mieli dostęp do piętra rekreacyjnego o powierzchni 1400 metrów kwadratowych. Znajdą się tam m.in. – największy dostępny w Polsce w budynku apartamentowym 25-metrowy basen, słoneczny taras z jacuzzi i prywatna sala kinowa wyposażona w symulator do gry w golfa. Koneserzy szlachetnych trunków otrzymają piwniczkę do profesjonalnego przechowywania win mieszczącą około 10.000 butelek wraz z pokojem do degustacji. Inwestorzy pamiętali także o najmłodszych mieszkańcach tworząc w pełni wyposażoną salę, w której pod okiem wyspecjalizowanego personelu dzieci będą mogły aktywnie i bezpiecznie spędzać czas. Nad jakością usług świadczonych rezydentom będzie na stałe czuwać wykwalifikowany concierge i obsługa.

ZŁOTA 44_ 25 meter long swimming pool

– ZŁOTA 44 jest dokładnie taka, jaką zaprojektowałem i jaką sobie wyobrażałem. Dotyczy to zarówno kształtu budynku, wyglądu fasady jak i funkcjonalności wieżowca wewnątrz – mówi Daniel Libeskind, architekt ZŁOTEJ 44. Architekt podkreśla, że ZŁOTA 44 to wysokościowy budynek mieszkalny, który ma przede wszystkim spełniać oczekiwania rezydentów.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.