Wysokie, trzydzieste ósme piętro i panoramiczne okna skierowane na zachodnią i północą stronę Warszawy – stolica z tej perspektywy oferuje poetyckie widoki i romantyczne zachody słońca. Mieszkańcy apartamentu 383. mając do wyboru aż trzy sypialnie, znajdą w nim swoje ulubione miejsce. Ponad 170 metrów kwadratowych przestrzeni oferuje dogodne możliwości aranżacji. Każda z sypialni sprawdzi się także jako domowe biuro lub pokój dziecięcy. Sama część dzienna to przestronny salon i jadalnia, które razem zajmują powierzchnię ponad 45 metrów kwadratowych. Sąsiadują z wygodnie zaaranżowaną kuchnią, którą wyposażono w najwyższej jakości sprzęt marki Gaggenau, w tym w chłodziarkę na wino.
Apartament 383. zaaranżowany został przez renomowaną Galerię Heban, która w swojej ofercie proponuje najlepsze światowe wzornictwo.
– Na uwagę zasługują tu projekty Vernera Pantona dla marki Verpan. To kultowy fotel „System 1-2-3” zaprojektowany w 1974 roku oraz lampa „Ball Silver” zaprojektowana w 1969 roku” – mówi Bartosz Góralewski z Galerii Heban i dodaje: – Obite czerwonym welwetem fotele Jazz włoskiej marki Raflex Angelo dyktują charakter wnętrza, zwłaszcza w zachodzącym słońcu korespondencja jest tu bardzo wyraźna. Ten mocny akcent równoważą niesamowite dodatki takie jak lampa „Twiggy” projektu Marca Sandlera dla marki Foscarini i stolik kawowy „Roy” projektu duetu Massimiliano e Doriana Fuksas dla marki FIAM ITALIA. To niezwykle ciekawe wnętrze jest też bardzo inspirujące, ale również praktyczne, przytulne i zapraszające”.
W apartamencie 383. wyeksponowane są obrazy Marzeny Turek. Artystka od 2000 roku realizuje ideę związaną z przestrzenią i ruchem. Pierwsza na świecie stworzyła unikatowe, wielkoformatowe obrazy malując za pomocą wrotek, wykorzystując ciało, ruch i życiową energię. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Jej obraz „Above and Beneath” był prezentowany podczas największej światowej wystawy malarstwa w 2000 roku w Mall Gallery w Londynie, World Trade Center w Sztokholmie i w ONZ w Nowym Jorku. Artystyczny dorobek to ponad sto międzynarodowych i krajowych wystaw zbiorowych m.in.: w Brnie, Colorado, Fukuoka, Monachium, Moskwie, Seulu, Tokio, Oldenburgu oraz 50 wystaw indywidualnych. W październiku 2020 roku nadano jej tytuł doktora sztuki w Instytucie Sztuk Wizualnych UJK w Kielcach. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w Katowicach.
Wnętrze apartamentu zdobią też wyjątkowe dzieła artystyczne autorstwa Lecha Batora, absolwenta warszawskiej Europejskiej Akademii Sztuk, gdzie miał okazję doskonalić swoje zdolności pod okiem wybitnych polskich twórców, takich jak Franciszek Starowieyski czy Antoni Fałat. Malarstwo tego artysty wywodzi się z grafiki – Lech Bator tworzy malarskie collage’e wykonane na płótnie, zestawia ze sobą realistyczne pejzaże z odrealnionymi postaciami pół ludzi – pół zwierząt. Lubi bawić się konwencjami, zwodzić widza, intrygować. Korzysta z powszechnie rozpoznawalnych symboli, lubi też komiks i graffiti.
Prace Lecha Batora były wystawiane m.in. w Monako w Kamil Art Gallery i w Szwajcarii, w St. Moritz, w ART Jed Gallery. Znajdują się w kolekcjach w Monako, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Włoszech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz USA.
Od 2020 roku, podobnie jak Marzena Turek, współpracuje z marchandem Jakubem Fijewskim i galerią Artutito – Exquisite Art Gallery.
Apartament 383. wykończony został przez renomowaną londyńską pracownię architektoniczną Woods Bagot. Na podłogach znajdziemy naturalne drewno orzecha amerykańskiego. Łazienki wykończono marmurem Carrara Gioia i Black Aziza. Surowe elementy konstrukcyjne stojąc w opozycji do ciepłego drewna, razem stanowią doskonałą całość.