Energylandia. Bilet wstępu do parku rozrywki jako prezent dla bliskich lub pracowników

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jesień, pora roku, który obfituje w ciepłe kolory i delikatne słońce. Przechodząc przez park widzisz ogrom dzieci, które zbierają kasztany. To wyjątkowy okres kiedy natura powoli zwalnia dając Tobie znak, że też czas się zatrzymać. Jednocześnie dla wielu to okres dawania prezentów, urodziny oraz inne celebracje warte są upamiętnienia. Niedługo zbliżają się urodziny Twojego dziecka lub chrześniaka, a Ty nie wiesz co dać na urodziny?

Może chcesz sprawić niespodziankę swoim pracownikom? Pomysłów może być wiele, od książek przez sprzęt elektroniczny. Jednak najpiękniejsze prezenty to takie, których nie możemy dotknąć. Chwile i wspomnienia związane z bliskimi osobami, które na zawsze zostaną w pamięci obdarowanego. Taki prezent na pewno wyróżni się na tle innych swoją oryginalnością. Idealnym miejscem będzie więc bilet do rodzinnego parku rozrywki Energylandia.

park rozrywki

Organizacja wyjścia do Energylandii

Przed zakupem warto zastanowić się czy prezent będzie formą niespodzianki czy będzie to zorganizowane wcześniej wyjście. Jeśli to niespodzianka warto poinformować najbliższe osoby z otoczenia obdarowanego, tak aby w ten dzień nie miały nic zaplanowane. Możemy poprosić ich o pomoc w np.: przewiezieniu osoby do Parku gdzie będziemy czekać.

Do Energylandii dojechać można z dwóch stron autostradą A4. Kierująć się od strony Krakowa trzeba będzie zjechać na węźle Rudno oraz kierować się znakami na Alwernię oraz Oświęcim. Gdy będziemy jechać ze strony Katowic, wystarczy że na autostradzie zjeżdżamy na węźle Balin oraz będziemy kierować się znakami na Oświęcim, Kraków i Wadowice. Parking pod parkiem kosztuje tylko 5zł za cały dzień! Warto także pamiętać o godzinach otwarcia Parku, który można odwiedzać codziennie od 10:00 do 20:00. W dni, w które organizowane są liczne wydarzenia godziny otwarcia przedłużone są aż do 23:00!

O wydarzeniach organizowanych w Parku przeczytacie więcej tutaj: https://energylandia.pl/wydarzenia/.

Jeśli wyjście to Energylandii będzie zorganizowanym wydarzeniem dla pracowników naszej firmy to trzeba zorientować się ile osób będzie chętnych. Kwestia dojazdu na miejsce także jest tutaj istotna, jeśli grupa będzie większa można wynająć autobus. Pracownicy mogą też preferować dojazd własny. Można tutaj pomyśleć o zrobieniu tabelki, w której będą deklarować chęć udziału w takim wyjściu wraz z określeniem formy dojazdu. Pozwoli to na policzenie kosztów i lepsza organizację. Ten rodzinny park respektuje także bon turystyczny!

Bilety jako prezent

Energylandia oferuje prezent dla każdego, kto jest przed 18 urodzinami. Można wtedy nabyć bilet wstępu za symboliczną złotówkę i cieszyć się atrakcjami Parku przez cały dzień. Taką samą kwotę zapłacą dzieci do lat 3!

Bilet do Energylandii możemy również podarować w formie prezentu. Koszt takiego biletu wynosi 89 zł jeśli będzie to bilet ulgowy lub 139 zł za bilet normalny. Natomiast w przypadku gdy chcemy kupić na prezent bilet dwudniowych zapłacimy 159 zł za bilet ulgowy oraz 249 zł za bilet normalny. Ważne, aby pamiętać, że bilety ulgowe obowiązują do 140 cm wzrostu. Taki bilet przyjdzie do nas ekskluzywnie zapakowany, gotowy do wręczenia.

Jeśli do rodzinnego parku rozrywki zabieramy naszych pracowników (powyżej 15 os.) to za bilety jednodniowe zapłacimy 79 zł w przypadku biletów ulgowych oraz 129 zł w przypadku biletów normalnych. Natomiast dzieci pracowników do 3 r.ż. wejdą do Parku za 1zł! Ceny biletów zawierają wstęp na wszystkie atrakcje Parku tj.: roller coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefę dziecięcą, strefę familijną, strefę ekstremalną oraz Water Park, bez ograniczeń czasowych i ilościowych.

Atrakcje parku

Energylandia znana jest z emocjonujących roller coasterów oraz wielu innych atrakcji. Najbardziej znany jest Mega Coaster Hyperion, który sławny jest na całą Europę. Przejażdżka nim dostarczy wam dreszczyku emocji dzięki zawrotom, podwójnym zakrętom, efekcie splash flow a to wszystko z widokiem na Park. Kolejka ta rozpędza się do 144 km/h. Będąc w tym parku rozrywki koniecznie trzeba wsiąść na Moya Formułę czyli zapierający dech w piersiach Roller Coaster, który sprawi, że poczujecie się jak na torze wyścigowym! Przejazd obfity jest w inwersje, pętlę oraz nachylenie a kolejka rozpędza się do 100 km/h w 2 sekundy.

Jeśli wybierzemy się do strefy Smoczy Gród będzie czekać na nas wyjątkowy Wooden Roller Coaster czyli Zadra, czyli drewniano-metalowa konstrukcja, której wagoniki rozpędzają się do 121 km/h jednocześnie oferując nam aż 3 inwersje oraz gwałtowny spadek przy 90 stopniach nachylenia. Na terenie obiektu znajdują się także liczne atrakcje dla najmłodszych m.in. karuzele czy Mini Roller Coaster Śmiejżelki Energuś a także wieże zrzutu dla tych, którzy uwielbiają ekstremalne atrakcje. Więcej atrakcji znajdziecie na mapie parku: https://energylandia.pl/mapa-parku/.