Ryanair z ofertą na długi listopadowy weekend

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Ryanair prezentuje najciekawsze kierunki podróży podczas długiego weekendu listopadowego. W tym roku 1 listopada wypada w środę, co oznacza, że biorąc wolne poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek, można cieszyć się nawet pięcioma dniami odpoczynku. To doskonała okazja, by złapać oddech przed okresem świątecznym i wybrać się na city break do cieplejszych krajów. Wraz z końcem października rozpoczyna się również zimowy rozkład lotów, a linie wprowadzają do rozkładu nowe trasy. 

Wśród wielu godnych uwagi kierunków wyróżnia się Albania. Tirana to zupełnie nowe połączenie w siatce połączeń Ryanair. W tej pięknej stolicy można odwiedzić takie miejsca jak Plac Skanderbega, Meczet Etham Beja czy Muzeum Historyczne Tirany. To wyjątkowe miasto z wieloma atrakcjami turystycznymi, które podbiją serca odwiedzających, i które jest doskonałym punktem startowym do zwiedzenia innych atrakcji Albanii. Loty Ryanair do Tirany odbywają się z Warszawy (Modlin) i Krakowa.

Wiele osób ucieka przed jesiennym mrokiem do Hiszpanii, gdzie temperatury w listopadzie mogą przekraczać nawet 15°C. Warto odwiedzić między innymi Alicante, Malagę czy Fuerteventurę. To doskonałe miejsca na wypad typu city break. Do Alicante można dolecieć z Warszawy (Chopina), a do Malagi liniami Ryanair z Łodzi. Z kolei na Fuerteventurę Ryanair zabierze nas z Krakowa. Oprócz Hiszpanii, krajem wartym rozważenia jako cel jesiennej podróży jest Portugalia. Do Lizbony można polecieć z Ryanairem z Wrocławia oraz, po raz pierwszy, z Poznania. Innym ekscytującym kierunkiem jest Pafos na słonecznym Cyprze, gdzie można odwiedzić park archeologiczny Nea Pafos, Grobowce Królewskie i Zamek Pafos. Można tam polecieć m.in. z Warszawy (Chopin) i Poznania.

W ostatnim czasie można zauważyć, że turyści są coraz bardziej otwarci na bardziej egzotyczne  kierunki. Ryanair proponuje wycieczkę do pięknego Agadiru, który oferuje dostęp do wielu plaż i zachwycających widoków.
– Sezon jesienny jest już w pełni rozpoczęty, co oznacza, że temperatury w Polsce będą coraz niższe. A listopadowa aura może sprawić, że będziemy mieli ochotę złapać kilka dni odpoczynku ś w ciepłym miejscu. Na początku listopada podróżni mogą mieć nawet pięć dni wolnego, co stanowi idealną okazję do odpoczynku. Na obecny sezon jesienno-zimowy polecam szczególnie Hiszpanię, Portugalię, Maroko, Włochy oraz Cypr. Zachęcamy do zapoznania się z zupełnie nowym kierunkiem w naszej siatce połączeń – Albanię. Nasza jesienna oferta i rozkłady lotów dostępne są wyłącznie na www.ryanair.com – komentuje Alicja Wojcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair.