„SNOW EXPO” i „Biegówkowy PGE Narodowy” po raz kolejny w Warszawie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Przed nami kolejna edycja SNOW EXPO. Już 4 i 5 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie będziemy mieli okazję zapoznać się z nowościami, które na nadchodzący sezon przygotowały dla polskich narciarzy najpopularniejsze ośrodki w Europie oraz producenci sprzętu!

Skocznia narciarska dla dzieci, symulator dla dorosłych, pokazy mody z myślą o kobietach, i prawdziwy tor biegówkowy dla wszystkich. Narty, snowboard, biegówki, turystyka zimowa, a nawet śnieg!  Naprawdę dużo śniegu, aby móc spróbować biegów narciarskich i obejrzeć pokazowe zawody biathlonowe.

Już po raz drugi, ale w większych przestrzeniach i z większym rozmachem odbędzie się SNOW EXPO 2017. W dniach 4 i 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie udamy się w podróż po zimowych kurortach Polski i Europy. Na SNOW EXPO spotkamy znanych sportowców i podróżników. Poczujemy atmosferę i spróbujemy sportów zimowych. Posłuchamy bardzo ciekawych wykładów i będziemy mieli okazję wybrać, a nawet kupić wyjazdy i sprzęt na sezon 2017/18.

Apoloniusz Tajner, Staszek Karpiel – Bułecka, Mateusz Kusznierewicz, Maryna Gąsienica Daniel, Maciek Bydliński, Ania Mąka, Szymon Bębenek, Krystyna i Grzegorz Guzik, Jan Antolec i Maciej Staręga. Wreszcie Tomek Kurdziel, Marcin Szafrański i Sebastian Szczęsny. Zarażą pasją, doradzą, opowiedzą, pożartują.

W strefie EXPO do ubiegłorocznych Wystawców dołączyli nowi. Regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii i Andory. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon 2017/18. Jest też NOWOŚĆ – Strefa Sprzedażowa! Trzy loże VIP Narodowego zamienią się w raj miłośników zimowego szaleństwa oferując najnowsze kolekcje naszych Wystawców.

Ale to nie wszystko. Jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu, trasa biegówkowa, bezpłatne testy sprzętu, lekcje z instruktorami, strefa dzieci – to tylko część z atrakcji przewidzianych podczas projektu „BIEGÓWKOWY  PGE NARODOWY”, który odbędzie się równolegle do SNOW EXPO. Na prawdziwym śniegu pobiegamy dzięki SUPERSNOW, wspieranemu przez Kotelnicę Białczańską, Hotel Bania, Termy Bania i TatrySki. Zawody biegowe zorganizuje Tatra Holding.

Projekt „Biegówkowy PGE  Narodowy” jest imprezą otwartą i całkowicie bezpłatną. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana wypożyczalnia kompletów biegowych – narty, kije, buty, w której specjaliści pomogą dobrać sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania. Do dyspozycji uczestników będzie również wykwalifikowana kadra szkoleniowa (trenerzy PZN, byli zawodnicy, instruktorzy), a także strzelnica laserowa (biathlon).

Organizatorzy zadbają także o specjalną oprawę wydarzenia – m.in. widowiskowe zawody mistrzów w biegu na 100 metrów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już polscy biathloniści – Krystyna i Grzegorz Guzik, Ania Mąka oraz biegacze narciarscy – Jan Antolec i Maciej Staręga.

Powstanie również specjalnie przygotowana strefa dzieci, w której najmłodsi adepci narciarstwa biegowego będą mogli stawić swoje pierwsze kroki na nartach oraz spróbować  prawdziwych skoków narciarskich. Organizatorom, zależy na pokazaniu opiekunom i rodzicom odrębną formę spędzania wolnego czasu ich pociech na świeżym powietrzu w okresie zimowym.

SNOW EXPO oraz Biegówkowy PGE Narodowy to dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w centrum Warszawy! Więcej informacji na www.snowexpo.pl

Zobacz PROGRAM SNOW EXPO 2017 >>

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji