Spokojna przyszłość w Rezydencji Dzielna

Autor tekstu: , Data publikacji:

W Warszawie powstało wyjątkowe miejsce – Rezydencja DZIELNA – dom opieki premium, który łączy komfort i bezpieczeństwo z potrzebą zachowania intymności, prywatności i swobody.

Wnętrza Rezydencji przypominają standardy wysokiej klasy hotelu. W ofercie są wyłącznie apartamenty 1-osobowe, wyposażone w nowoczesny system komunikacji z personelem, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Przy ul. Dzielnej 52 mogą zamieszkać seniorzy, którzy ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mogą lub nie chcą mieszkać sami, osoby niesamodzielne, wymagające wsparcia w codziennym życiu oraz borykające się z chorobami demencyjnymi.

Zespół Rezydencji, składający się z lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, psychologa, logopedy i terapeutów umożliwia kompleksowe podejście do opieki oraz terapie minimalizujące metody farmakologiczne na rzecz aktywności budujących więzi społeczne. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem mieszkańców czuwa personel opiekuńczo-pielęgniarski, który zapewnia profesjonalną opiekę przez całą dobę. Świadomość skorzystania z pomocy medycznej w każdej chwili daje wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa.

W Rezydencji znajduje się sala ćwiczeń przystosowana do prowadzenia zajęć fizjoterapeutycznych i rehabilitacji ruchowej oraz salon SPA z ofertą pielęgnacji włosów, zabiegów kosmetycznych i usług podologa. Mieszkańcy mogą też skorzystać z nowoczesnej przestrzeni do hydroterapii. Do dyspozycji jest taras z widokiem na panoramę Warszawy oraz znakomita restauracja SCALA z fortepianem – miejsce przeznaczone do rekreacji, pokazów i koncertów. Znajdujący się tuż przy Rezydencji Skwer Mieczysława Apfelbauma z placem zabaw doskonale sprawdza się jako miejsce spacerów i spotkań z najbliższymi. Dla osób potrzebujących jeszcze bardziej kompleksowej oferty przygotowano specjalny pakiet usług – Standard Premium, który obejmuje m.in.: indywidualne usługi towarzyszące (gastronomia, wellness, room service), a także usługi indywidualne związane z organizacją codziennych aktywności oraz wyposażeniem pokoju.

ORPEA Polska jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1500 miejsc w nowoczesnych domach opieki (pod marką ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką CLINEA). Wszystkie placówki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Jest częścią Grupy ORPEA – największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych obecnej w ponad 20 krajach.