Sweet Secret w hotelach Mercure

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Hotele Mercure łączą wysoką, światową jakość z inspirującym doświadczeniem lokalnym. Aby spełnić oczekiwania zarówno gości biznesowych, jak i osób podróżujących turystycznie, ponad połowa hoteli należących do sieci Mercure zlokalizowana jest w centrach stolic i największych ośrodków miejskich.W tym roku hotele Mercure zapraszają swoich gości w zmysłową podróż do fascynującego świata ręcznie wytwarzanej czekolady.

 

Od 14 kwietnia do 4 czerwca hotele Mercure spowije aksamitna woń wyjątkowych pralin dedykowanych tej marce, kryjących nieoczywiste, zaskakujące smaki, ukryte w najwyższej jakości czekoladzie. Niezapomniane, słodkie przeżycia, płynące z degustacji pralin to efekt ekskluzywnej współpracy marki Mercure z lokalną, polską firmą Karmello. Czekoladnicy Karmello znani są z zamiłowania do tradycji i jednocześnie słyną z nowatorskiego podejścia do magii czekolady.

Czekolada zaangażuje zmysły już na progu hotelowego pokoju. Na gości czekać będzie specjalnie przygotowana na tę okazję pralina „Mercure”, kryjąca tajemnicę orientalnego orzeźwienia, ukrytą w klasycznej, ciemnej czekoladzie. Flagowa czekoladka „Mercure” będzie wyjątkowym prezentem
dla każdego gościa, natomiast wszyscy goście, którzy zdecydują się na pozostanie w hotelu przynajmniej przez dwie doby w okresie kampanii Sweet Secret, nie tylko skorzystają ze specjalnej oferty, gwarantującej o 30% niższą cenę pobytu, ale przede wszystkim skosztują wielu innych zmysłowych pralin, czekających na nich w pokojach w eleganckich zestawach VIP.

W rozbudowanej ofercie inspirujących smaków, aromatów i tekstur pralin Sweet Secret goście hoteli Mercure znajdą między innymi niecodzienne połączenia ciemnej, mlecznej i białej czekolady z wytrawnym aromatem trawy żubrowej, płatkami róży, owocami wiśni, truskawek i malin, rozkosznym aromatem fiołków, orzechami włoskim, laskowymi i pistacjami, solą, karmelem, a nawet musującą marakują i białym winem.

Przygoda z czekoladowym smakiem i aromatem przeniesie się także do restauracji Winestone, która przez cały miesiąc wzbogacać będzie menu o czekoladowe specjały. Słodkim sekretem będą tu pełne czekolady lody Platinum, czekoladowe ciasto pod intensywnie czekoladowym sosem, a także specjalna, czekoladowa wersja oferty Coffee Gourmet. Hotelowe boutiques czekać będą na gości z niegasnącym apetytem na czekoladowe uniesienia, oferując w sprzedaży zestawy pralin, zawierające 9 lub wszystkie 16 sztuk oferty Sweet Secret by Mercure.

Sweet Secret by Mercure to wyjątkowe zaproszenie do zatopienia się w smaku wyśmienitych pralin, będących spełnieniem marzeń najbardziej wymagających koneserów. To również świetna okazja do skorzystania ze specjalnie przygotowanych pakietów promocyjnych w hotelach sieci Mercure.

Marka Mercure spełnia wszystkie oczekiwania ludzi biznesu, służąc im swoją szeroką wiedzą specjalistyczną. Po długim, wypełnionym pracą dniu hotelowi goście mogą odpocząć w przyjaznym barze, restauracji czy centrum fitness albo po prostu cieszyć się wygodami pokojów Privilege, oferujących szereg ponadstandardowych usług. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu każdy hotel Mercure zapewnia warunki sprzyjające prowadzeniu interesów. Większość hoteli sieci dysponuje salami spotkań, a także proponuje usługi planowania spotkań, konferencji i imprez prywatnych. Hotel zapewnia wsparcie pracowników, gwarantując przyjazną, gościnną atmosferę.

Pokoje hoteli Mercure charakteryzują się klasycznym, a jednocześnie nowoczesnym stylem, odzwierciedlającym charakter obiektów. Wystrój wnętrz sprzyja relaksowi – dekoracje, naturalne materiały i ciepła kolorystyka sprawiają, że w pokojach Mercure goście czują się jak u siebie w domu. Szybkie i bezproblemowe połączenie z Internetem, odpowiednie oświetlenie oraz dogodnie rozplanowane miejsca do siedzenia tworzą nie tylko doskonałe warunki do odpoczynku, ale również zapewniają wygodne otoczenie dla tych gości, którzy zechcą poświęcić się pracy.